»Kullan─▒c─▒: »┼×ifre: Beni hat─▒rla?
Beles.Org / Teknoloji / ─░┼čletim Sistemleri ve Donan─▒mlar / Need for Speed Carbon Sorunlar─▒

Need for Speed Carbon Sorunlar─▒:

Yazd─▒:  13 Nov 2006 00:34   Son d├╝zenlenme: osman
Need For Speed Carbon Sorunlar─▒:

Arkada┼člar ben yeni carbonu kurdum oyun a├ž─▒l─▒yo fakat g├Âr├╝nt├╝ler belli olmuyor bu sorubnu nas─▒l ├ž├Âzebilirim bi yard─▒mc─▒ olurmusunuz ekran kart─▒m nvidia geforce 128 mb mx4000
Yazd─▒:  13 Nov 2006 13:22   Son d├╝zenlenme: osman
Kopya oyunlarda her zaman sorun ├ž─▒kar.
Carbon i├žin minimum konfigrasyonlar;
P4 2.4,
512 - 768mb aras─▒ ram
ATI 9520 Ekran Kart─▒
XP Home, Pro, 2000 i┼čletim sistemi (sp2)

Dikkat
Need For Speed Carbon'un 1.3 uptade dosyas─▒ ├ž─▒km─▒┼čt─▒r. Oyunu bilgisayar─▒n─▒zdan silin ve yeniden y├╝kleyin. Sonra patch dosyas─▒n─▒ ├žal─▒┼čt─▒r─▒p, deneyin.
Dosyay─▒ indirmek i├žin buraya t─▒klay─▒n.
Yazd─▒:  13 Nov 2006 23:57
tamada benim sistemimde
p4 2.4
512 ram
xp pro(sp2)
geforce mx4000 128 mb ekran kart─▒
Yazd─▒:  14 Nov 2006 12:29
Dedi─čim gibi kopya oyun kulland─▒─č─▒n i├žin sorun ├ž─▒km─▒┼č olabilir.

128 Mb ekran kart─▒ i┼čini g├Âr├╝r m├╝ g├Ârmez mi bilemem. Oyunlarla aram iyi de─čildir, o y├╝zden "ben test ettim, bir sorun yok" diyemem.smirk
Yazd─▒:  17 Nov 2006 17:12
arkada┼člar mesaj─▒ma hemen cevap verirseniz sevinirim benim ekran kart─▒m 256 ram ge├žen g├╝n need for speed carbon ald─▒m kald─▒rmad─▒ hi├ž bir g├Âr├╝nt├╝ belli olmad─▒ yaz─▒lar bile
ancak ben most wantedi alm─▒┼čt─▒m kald─▒rm─▒┼čt─▒ oyunu ald─▒─▒m yere sordum most wantedla carbonun ayn─▒ motor olduunu s├Âyledi
ekran kart─▒n─▒n y├╝kseltilmesinden ba┼čka ├ž├Âz├╝m yolu yok mu bu oyunu oynamazsam ├žatlar─▒m l├╝tfen bi cevap yaz─▒n ekran kart─▒ art─▒r─▒c─▒ bi program yok mu nfs carbonu kald─▒rtacak?
Yazd─▒:  17 Nov 2006 17:13
cevab─▒n─▒z─▒ iple ├žekiyorum
Yazd─▒:  17 Nov 2006 17:23
Ekran kart─▒n─▒ y├╝kseltme i┼či zor i┼čtir.
Sen oyunu de─či┼čtir, ba┼čka yerden al.
Yazd─▒:  17 Nov 2006 19:28
nie ekran kart─▒n─▒ y├╝kseltmek zor i┼č olsun ki
oyunu dei┼čtirince d├╝zelirmi ki
Yazd─▒:  17 Nov 2006 22:32
Overclock denilen bir olay var, onu yaparak ekran kart─▒n─▒ h─▒zland─▒rabilirsin ama hata yaparsan ekran kart─▒n─▒ yakma ihtimalin y├╝ksek olur. O sebeple forumda overclock olay─▒na hi├ž girmiyorum.

Oyunda sorun varsa diye de─či┼čtir dedim.
Yazd─▒:  17 Nov 2006 23:13
peki overlock ayarlar─▒n─▒ nas─▒l yapabilirim bunu da bana anlat─▒rm─▒s─▒n osman
sen anlat ben i┼či hallederim
Yazd─▒:  18 Nov 2006 00:57
Overclock ayarlar─▒n─▒ anlatmam i├žin oturup makale yazmam gerekir. Daha ├Ânce dedi─čim gibi overclock hakk─▒nda bilgi vermiyorum.
Fakat ┼ču siteden bilgi alabilirsin.
http://www.trgamer.com/yazi.asp?id=1597
Yazd─▒:  18 Nov 2006 17:10
Arkada┼člar ben sorunu ├ž├Âzd├╝m sorun ekran kart─▒ carbonu desteklemiyomu┼č bunu ├Â─črendim ekran kart─▒m geforce mx 4000 128 mb onun yerine ati 9200se 128 mb takt─▒m ve ├žal─▒┼čt─▒ dar─▒s─▒ sizin ba┼č─▒n─▒za
Yazd─▒:  18 Nov 2006 22:18
arkada┼člar osman─▒n s├Âyledi─či siteye girdim riva tunerden felan bahsediyodu y├╝kledim her ┼čeyi yapt─▒m ┼ču anda da tekrar nfs carbonu y├╝kl├╝yorum e─čer tekrar ├žal─▒┼čmazsa yap─▒lcak ba┼čka bi ┼čey yok mu?
cevab─▒n─▒z─▒ iple ├žekiyorum...
Yazd─▒:  18 Nov 2006 23:15
bu arada nfs carbonu tekrar y├╝kledim yine ├žal─▒┼čmad─▒ ancak ilk ald─▒─▒m g├╝nden beri bilgisayar─▒mda y├╝kl├╝ olup ka├ž kere bitirmi┼č oldu─čum nfs most wanted'da kafay─▒ yemi┼č.peki bu ne anlama geliyior.bilen biri bana izah etsin.acil bekliyorum...confused
Yazd─▒:  06 Jan 2007 17:53   Son d├╝zenlenme: osman
selam arkada┼člar benim bi sorunum war hemen cevap verebilirseniz minnettar kalacam sizlere.. ben nfs carbonun 6 cd sini y├╝kledim ve c*rack yapt─▒m.. oyunu oynamam i├žin gereken t├╝m ├Âzellikler mevcut bence.. yanl─▒z oyuna girmeye ├žal─▒┼čt─▒─č─▒m zaman bana NFSC.exe bir sorunla kar┼č─▒la┼čt─▒ ve kapat─▒lmas─▒ gerekiyor. Bu durumdan dolay─▒ ├Âz├╝r dileriz. diye bir uyar─▒ geliyor ve oyunu hi├žbir ┼čekilde a├žm─▒yor.. bir├žok yerde bu sorunumu dile getirmeme ra─čmen kimse bir ├žare veya sorunu ├ž├Âzebilcek bir ├ž├Âz├╝m bulamad─▒lar.. hep sallamasyon yan─▒tlar ald─▒m.. umar─▒m sizin bir bilginiz ward─▒r.. te┼čekk├╝rler..

http://img412.imageshack.us/img412/8266/sorunpy6.jpg
Yazd─▒:  07 Jan 2007 20:50
Al─▒nt─▒:
NFSC.exe bir sorunla kar┼č─▒la┼čt─▒ ve kapat─▒lmas─▒ gerekiyor

Bunlar─▒n sebebi c*rack dosyalar─▒.
Ba┼č─▒n─▒za ne geliyorsa zaten bu c*racklerden geliyor grin_1
Yazd─▒:  07 Jan 2007 22:38
Benim Bilgisayar

2.4 Ghz
512 Mb Ram
64 bit 128 mb ekran kart─▒ var carbonu a├žt─▒─č─▒m da k├╝├ž├╝k kareler ├ž─▒k─▒yor belli olmuyor yaz─▒lar yard─▒m  edin
Yazd─▒:  08 Jan 2007 03:47
peki osman karde┼čim ne yapmam gerekiyor yani bi ├ž├Âz├╝m g├Âsterebilecekmisin bana.. ger├žekten kafay─▒ yemek ├╝zereyim.. ├ž├Âz├╝m g├Âsterirsen sevinirim.. te┼čekk├╝rler..
Yazd─▒:  08 Jan 2007 04:31   Son d├╝zenlenme: osman
arkada┼člar bende geeforce 6600 e kart var (256)ama carbon ayn─▒ hatalar─▒ veriyordu oyun cd'si i├žin de g├╝ncellenmi┼č Directx dosyas─▒n─▒ kurunca t├╝m sorunlar kalkt─▒, yani directx s├╝r├╝m├╝n├╝ y├╝kseltmeniz gerekiyor.
Yazd─▒:  08 Jan 2007 13:19
Bak─▒n Umutkafe isimli kullan─▒c─▒m─▒z bu konuda bir ├ž├Âz├╝m ├Ânermi┼č. Umar─▒m herkese faydal─▒ olur up
Yazd─▒:  08 Jan 2007 23:25
deniyorum te┼čekk├╝rler
Yazd─▒:  09 Jan 2007 18:49
arkada┼člar ben orjinal cd ald─▒m carbon ama yukardaki direckt dosyas─▒n─▒da y├╝kledim ama ├žal─▒┼čm─▒yor 1gb ram 256 ekran kart─▒ ati 1 83 ghz kald─▒ ki oyun i├žin 64 mb ekran kart─▒ yetiyor bir markada s├Âylemiyor 35 ytl verdim kafay─▒ yiyece─čim bir ├žare s├Âyleyin ben nfs serisini hep bitirdim ama bu oyunu a├žam─▒yorum
Yazd─▒:  09 Jan 2007 18:52
acele cevap bekliyorum nfs tutkunlar─▒
l├╝tfen
Yazd─▒:  09 Jan 2007 22:36   Son d├╝zenlenme: osman
Directx'in en son s├╝r├╝m├╝n├╝ (┼čuan 5 ocak 2007 s├╝r├╝m├╝) Microsoft'un sitesinden ├Ân y├╝kleme program─▒ ile indirebilirsiniz.

Directx ├Ân y├╝kleyici program─▒ indirmek i├žin buraya t─▒klay─▒n

Destekledi─či sistemler:
Windows 2000; Windows 2000 Advanced Server; Windows 2000 Professional Edition ; Windows 2000 Server; Windows 2000 Service Pack 2; Windows 2000 Service Pack 3; Windows 2000 Service Pack 4; Windows 98; Windows 98 Second Edition; Windows Server 2003; Windows Server 2003 Service Pack 1; Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition; Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition; Windows Server 2003, Standard x64 Edition; Windows Small Business Server 2003 ; Windows XP; Windows XP 64-bit; Windows XP Home Edition ; Windows XP Media Center Edition; Windows XP Professional Edition ; Windows XP Service Pack 1; Windows XP Service Pack 2; Windows XP Starter Edition; Windows XP Tablet PC Edition
Yazd─▒:  09 Jan 2007 23:48
Bir de, Need For Speed Carbon Sistem testti i├žin
C:\Program Files\Electronic Arts\Need for Speed Carbon\Support klas├Âr├╝ i├žinde EasyInfo isimli dosyay─▒ ├žal─▒┼čt─▒rarak oyunun sisteminizde ├žal─▒┼č─▒p ├žal─▒┼čmayaca─č─▒n─▒ ya da sisteminizde ki sorunu ├Â─črenebilirsiniz.
Yazd─▒:  09 Jan 2007 23:59   Son d├╝zenlenme: osman
Sitelerin de 1.3 pc update dosyas─▒da yay─▒nlam─▒┼člar,
update dosyas─▒ bu tip sorunlar i├žin mi yap─▒lm─▒┼č bilemiyorum ama denemek isteyenler i├žin indirme adresi, http://www.electronicarts.co.uk/downloads/2152
Siteye ├╝ye olmadan dosyay─▒ indiremeyece─činiz de hat─▒rlatay─▒m grin_1

├ťye olmak i├žin, http://www.electronicarts.co.uk/RegisterAccount.aspx adresini kullanabilirsiniz.

Elimden geldi─čince sizlere yard─▒mc─▒ olmaya ├žal─▒┼č─▒yorum, l├╝tfen sizlerde denedi─činiz ve olumlu sonu├žlar ald─▒─č─▒n─▒z y├Ântemleri yazarak, di─čer oyun severlere yard─▒mc─▒ olunuz. up
Yazd─▒:  21 Jan 2007 19:10
Mrb arkada┼člar;
Sorunlar─▒n─▒z─▒ okudum nfs carbon ayn─▒ sorunu benim pcde de veriyor. anakart─▒m asus p4xpx, APG slotu 4x uyumlu ve ekran kart─▒m GeForce mx440 128mb ve 8x uyumlu yani anakart ile ekran kart─▒m uyumsuz ├žal─▒┼č─▒yor anakart─▒n kullan─▒m klavuzunda buldum bu bilgiyi. Belki bu nedenle ├žal─▒┼čmayabilir. 8x destekleyen anakart bulursam deniyece─čim. Deneyipte olumlu sonu├ž alanlardan yard─▒mlar─▒n─▒ bekliyorum.
Yazd─▒:  22 Jan 2007 19:50
Bu Need For Speed'te amma sorunlu bir oyunmu┼č smirk
Yazd─▒:  24 Jan 2007 22:45
oktay
mrb arkada┼člar bende nfs ma─čduruyum nfs.exe problemle kar┼č─▒la┼čt─▒ kapat─▒lmas─▒ gerekiyo diyo yard─▒mc─▒ olursan─▒z sevinirim
Yazd─▒:  25 Jan 2007 00:23   Son d├╝zenlenme: osman
Yukar─▒da yaz─▒lanlar─▒ denedin mi?
Olmad─▒ysa bir de ekran kart─▒n─▒n s├╝r├╝c├╝lerini g├╝ncellemeyi dene.
Ana Sayfa