»Kullan─▒c─▒: »┼×ifre: Beni hat─▒rla?
Beles.Org / Teknoloji / ─░┼čletim Sistemleri ve Donan─▒mlar / Need for Speed Carbon Sorunlar─▒

Need for Speed Carbon Sorunlar─▒:

Yazd─▒:  22 Apr 2007 21:12
beyler cabuk cevap nolur bn oyundan pek anlamad─▒─▒m i├žin bilmiyorum benim carbonun cdsi dvd de─čil 6 cd var hangisiylecal─▒┼č─▒r??????????cabuk nolur!!!confused
Yazd─▒:  22 Apr 2007 21:29
beyler deli olacam yaaaa bu ne!!!!!!! boyle bi┼čey yaz─▒o bu ne anlama geliyo ''please insert the correct DVD-ROM,select OK and restart application!! bu ne yaa arkada oyunun resmi c─▒kyo ├Ân├╝ndede bu c─▒k─▒yo yaaa bu ne anlama geliyo cabuk cevap verin l├╝tfen delircem yoksa!!!!!
Yazd─▒:  09 May 2007 21:37   Son d├╝zenlenme: osman
cr*ck yapmam─▒┼čs─▒n.cd'nin birinin i├žinde cr*ck dosyas─▒ vard─▒r onu oyunun y├╝klendi─či dosyaya kopyala
Yazd─▒:  29 May 2007 20:37   Son d├╝zenlenme: osman
arkada┼člar ayn─▒ sorun bendede  y├╝z├╝klerin efendisi 2 de ├ž─▒kt─▒ ne yapmam laz─▒m  buradakiler format at yeniden dene dediler yoksa cr*ck dosyas─▒ndanm─▒ l├╝tdfen bir yard─▒msad
Yazd─▒:  21 Jun 2007 12:24   Son d├╝zenlenme: osman
bende processor speed de ├╝nlem ve
Display Device,Display Driver,Sound Driver da i i┼čareti var bu ne demek osman confused

te┼čekk├╝rler
Yazd─▒:  05 Jul 2007 19:53
arkada┼člar ben nfs carbon y├╝kledim her ┼čey tamam ama a├žarken please insert the correct DVD-ROM,select OK and restart application diyo ne yapmal─▒y─▒m dosyalar─▒ ├ž─▒kart─▒rken nfs carbon setup/0 compressed.zip i├žersinde paket veri CRC hatas─▒ diye uyar─▒ geldi 2 kere acaba ondan olabilir mi?confused
Yazd─▒:  05 Jul 2007 21:58
please insert the correct DVD-ROM,select OK and restart application, ge├žerli bir dvd koyun diyor.
Demek ki senin dvd i├žindeki dosyalar bozuk.
Yazd─▒:  03 Sep 2007 19:31
osman sorunu buldum bndede ├žal─▒┼čm─▒yodu ekran kart─▒m─▒ 64.0 dan a┼ča─č─▒ g├Âsteriyo halbuki yukar─▒ bnm ekran kart─▒ Intel  Intel(R) Celeron(R) CPU 2.60GHz 2625.8

bana bunun g├╝ncelleme dosyas─▒n─▒ bulabilirsen sevinirim

┼čimdiden saol
Yazd─▒:  03 Sep 2007 21:58
Senin yazd─▒─č─▒n anakart. Ekran kart─▒n─▒n marka ve modelini yazman laz─▒m.
Yazd─▒:  11 Sep 2007 00:33
arkada┼člar meraba ben carbonu y├╝kledim oyunu da oynuyorum fakat bi t├╝rl├╝ full screen yapamad─▒m arad─▒m ama bulamad─▒m o ayar─▒ ya yard─▒mc─▒ olursan─▒z sevinirim
Yazd─▒:  13 Sep 2007 10:19   Son d├╝zenlenme: osman
Burak21 hata bildirimini bi kapat ondan sonra bidene hata bildirimini nas─▒l kapatacam dersen Bilgisayar─▒ma sa─ča t─▒kla ├Âzelliklerde geli┼čmi┼če t─▒kla a├ž─▒l─▒nca sa─ča alt k─▒s─▒mda hata bildirimi yaz─▒yor oraya hata bildirimini devre d─▒┼č─▒ b─▒rak de sonra oyunu yine a├žm─▒yorsa cr*ck indir
Yazd─▒:  13 Sep 2007 14:11
arkada┼člar ben carbonu kuram─▒yorum bana bi cevap yaz─▒n l├╝tfen
kafay─▒ yicem l├╝tfen ├žabukmad
Yazd─▒:  22 Sep 2007 14:56
Arkada┼člar online NFS Carbon i├žin ne yapmam─▒z gerekiyor. ben ba─članmak isteyince "yeni sezon a├ž─▒lam─▒yor. l├╝tfen sonra tekrar deneyin, needforspeed.com dan en son updateleri kontrol edin" yaz─▒s─▒ ├ž─▒k─▒yor. sitedende 1.4 patch die bi dosya indirdim kurdum ama gene olmad─▒. 1.3 patch indirdim gene olmad─▒? ne yapmam gerekiyor? ┼ču anda oynaya bilen var m─▒?
Yazd─▒:  23 Sep 2007 00:56
ya oyunu sildim yeniden y├╝klemek istedim ama y├╝klenmiyor. direct x felan dio. bende 9.0c var ama gene olmuo :S
Yazd─▒:  23 Sep 2007 10:43   Son d├╝zenlenme: osman
arkada┼člar ben carbonu kurdum ama ┼čifreleri aktif edilmio her yerden denedim ama genede olmad─▒ ┼čifrelerini nerde yazaca─č─▒m─▒ s├Âylermisiniz biglol
Yazd─▒:  11 Oct 2007 16:55
slm arlada┼člar ├žok zor durumday─▒m  kafam ├žok kar─▒┼č─▒k. benim bilgisayar bu ├Âzelikte 3.2ghz ve 256 ram 64 mb ekran kart─▒ ve nfs carbon i├žin en sa─čl─▒kl─▒ ├žal─▒┼čma donan─▒mlar─▒ nelerdir veya ekran kart─▒ve ram  alacam ram 1gb ekran kart─▒da 256 mb veya 512 olsa nas─▒l olur kald─▒r─▒rm─▒ carbon'u acaba benim tercihim 256 dan yana kald─▒r─▒rm─▒ bir bi cevap bekliyorum bilenlerden rica ediyorum...
Yazd─▒:  11 Oct 2007 17:50
Ekran kart─▒ minimum 128 mb kullan.
Yazd─▒:  12 Oct 2007 02:09   Son d├╝zenlenme: osman
ya i┼člemcim 3.2 deyilmi┼č 2.66 diyor acaba bir sorun veya y├╝kseltmek gerekirmi????? acil cevap bekliyorum arkada┼člar... yard─▒m edin sad
Yazd─▒:  28 Oct 2007 00:12
mrb arkadaslar bende nfs carbon ma─čduruyum.benim easy infoya bakt─▒m orada ekran kart─▒ problemli g├Âr├╝n├╝yor.ekran kart─▒m ati mobility 1400 256 mb bu oyunu kald─▒r─▒r m─▒ yada destekliyormu beni ayd─▒nlat─▒rm─▒s─▒n─▒z?? l├╝tfen acele bekliyorum...
Yazd─▒:  28 Oct 2007 01:12
pardon easy infoda sorun deil "i" i┼čareti var yani srunlumu deil mi bilmiyorum.di─čerleri normal ben bu oyunu nas─▒l ├žal─▒┼čt─▒racam kafay─▒ ymek ├╝zereyim.ha unutmadan bide oyunu ac─▒l─▒rken siyah ekran geliyor sonra birden ac─▒lmadan mavi hata sayfas─▒ ac─▒l─▒p birden bilgisayara reset at─▒yor.bana yard─▒mc─▒ olursan─▒z size minnettar olacam... ┼čimdiden te┼čekk├╝rler.
Yazd─▒:  16 Mar 2008 04:35
slm arkadaslar bende laptop var ve carbon orjinal dvd si oyunu kuruyorum acarken nfsc.exe dosyasi hata veriyor sorun dvd dedir diye 2-3 dvd denedim 2 tanede laptopta hep ayni sorun veriyor bu sorunu nasil cozebililirim lutfen bilen varsa soylesin delirecegimm ne zamandir bununla ugrasiyorum simdiden tskkr
Yazd─▒:  22 Mar 2008 20:00   Son d├╝zenlenme: osman
ben oyunu act─▒g─▒m anda b─▒lg─▒sayar kapan─▒yo ne yapmam laz─▒m plice sad
Yazd─▒:  10 Apr 2008 14:05
Osman Karde┼č ben CARBONUN Challenge series ve Career b├Âl├╝m├╝n├╝ bitirdim fakat Q─░CK RACE b├Âl├╝m├╝nde oyunlar─▒ bitiriyorum okey i┼čareti geliyor.Sonra oyunu kapat─▒p a├žt─▒─č─▒mda Qick Race oyunlar─▒ hi├ž oynanmam─▒┼č gibi g├Âsteriyor.Okey i┼čaretleri kalkm─▒┼č ve ilk haline d├Ân├╝yor.Neden oynad─▒─č─▒m oyunlar─▒ kaydetmiyor yard─▒mc─▒ olursan─▒z sewinirim.Hepinize ┼čimdiden te┼čekk├╝rler.upconfused
Yazd─▒:  10 Apr 2008 14:11
Osman Karde┼č ben CARBONUN Challenge series ve Career b├Âl├╝m├╝n├╝ bitirdim fakat Q─░CK RACE b├Âl├╝m├╝nde oyunlar─▒ bitiriyorum okey i┼čareti geliyor.Sonra oyunu kapat─▒p a├žt─▒─č─▒mda Qick Race oyunlar─▒ hi├ž oynanmam─▒┼č gibi g├Âsteriyor.Okey i┼čaretleri kalkm─▒┼č ve ilk haline d├Ân├╝yor.Neden oynad─▒─č─▒m oyunlar─▒ kaydetmiyor yard─▒mc─▒ olursan─▒z sewinirim.Hepinize ┼čimdiden te┼čekk├╝rler.Dokux06@hotmail.com adresine e-mail olarak atarsan─▒z sewinirim.confused
Yazd─▒:  09 May 2008 19:08   Son d├╝zenlenme: osman
arkada┼člar oyunu y├╝kledim  oyun a├ž─▒ld─▒  fakat
acayip yaz─▒lar c─▒k─▒o d├╝nyadaki hi├ž bir dil de─čil hi├žbir ┼čey anla┼č─▒lm─▒yorconfused    please yard─▒m edin ├žok  ├Ânemli confused
  ├Âl├╝m kal─▒m meselesisad
Yazd─▒:  15 Jun 2008 17:14
arkada┼člar bende orjinal need for speed carbon var oy-
narken donuyo s─▒k aral─▒klarla en sonunda a┼ča─č─▒ya at─▒yo oyunu ve kapan─▒yo ne yapmal─▒y─▒m
Yazd─▒:  22 Jul 2008 08:58   Son d├╝zenlenme: osman
slm arkada┼člar ben nfs 1  nfs 2 ve nfs carbonun  sonunu getirdim  bu oyunlarda herhangi bir sorunuz olursa alica_1222@hotmail.com ekleyerek sora bilirsiniz hepinize iyi eylenceler  grin_1
Yazd─▒:  13 Oct 2008 01:05
arkada┼člar ger├ži ben daha yeni ├╝yeyim ama yazd─▒─č─▒n─▒z ┼čikayetlerini hepsini okudum bu ┼čikayetlerden bende m├╝zdaribim o y├╝zden easyinfo da : Processor Speed'de sar─▒ ├╝nlem varsa i┼člemci h─▒z─▒ 1.7 den d├╝┼č├╝kt├╝r diyerlerini tam olarak bilmiyorum ama pc nizin bu oyuna yeterli oldu─čunu ├Â─črenmek i├žin easyinfonun ├╝st├╝ndeki en-us klas├Âr├╝n├╝n i├žindeki readme'yi a├ž─▒n orda zaten g├Âsteriyor sad
Yazd─▒:  27 Nov 2008 17:47
size bir ├Âneride bulunay─▒m arkadaslar.Her ne kdr GHz olursa olsn Intel ekran kart─▒ kullanmay─▒n.Neden die soracak olursan─▒z Intel ekran kartlar─▒ onboard[anakart ile birlikte]olduqu i├žn oyunlar─▒ desteklemior..Benim bas─▒ma da geld─▒ hem Carbonda hemde Call of duty 2 de simdi ekran kart─▒n─▒ ati olarak deistirdim sorunlar kalkt─▒.Ekran kart─▒ deisimi ├Âneririm..
Yazd─▒:  30 Nov 2008 13:39
Payla┼č─▒ml─▒ ekran kartlar─▒nda oyunun konfigrasyonuna g├Âre b├Âyle bir sorun olu┼čabilir.
Ana Sayfa