»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

0884h driver:

Yazdı:  26 May 2009 18:00
Osman bey ,Bu gün sitenizde vermiÅŸ olduÄŸunuz yönlendirmeleri takip ederek bu sorunu çözmek istedim olmadı,lütfen bir çözüm verebilirmisiniz. bilgisayarım Intel Pentium 4  Manufacturer: Lite-On Tech  ,Model: 0884h teÅŸekkür ediyorum.
Yazdı:  26 May 2009 21:48   Son düzenlenme: osman
Aslı;
Öncelikle chipset driver, sonrada ses driver dosyasını sistemine kurmayı dene. 0884h diye bir anakart modeli olmadığı için farklı yollardan kurulum deneyeceğiz.

Sorunun çözülürse tekrar yazmayı unutma ki, diğer arkadaşlarada olumlu bir dönüş yapabilelim.
Yazdı:  26 May 2009 22:21
bunu önce denemiştim olmamıştı.Ancak siz dediğiniz için hemen deniyorum.teşekkür ederim.
Yazdı:  26 May 2009 22:34
ben 1 haftadır bunu düzeltmeye çalıştım,ancak siz bunuu hemen çözdünüz.gerçekten çok teşekkür ederim.Yanlız anakart modelini yazmamıştım çünkü anlamıyorum.nerden öğrenmeliyim,öğrenmeme gerek varmı bu yüklemeyi doğru yapmak için(sanıyorum realtekmi -intelpcı\0401 ?)bakayımmı.
Yazdı:  26 May 2009 23:04   Son düzenlenme: osman
Sorunun çözüldüyse model yazmana gerek kalmadı.

Fakat şu dosyayıda sistemine kurarak, ekran kartı sürücünü güncellemeni tavsiye ederim.

Başlık, 0884h driver olarak güncellenmiştir.

Geri bildirim için teşekkürler Aslı...
Yazdı:  27 May 2009 07:32
Osman bey belirttiğiniz dosyayı yüklemeye çalıştım ancak hata oluştu deyip yüklemiyor.Daha önce kullandığım soundmax audio ?.VE asıl ben teşekkür ederim sayenizde bilgisayarın sesi var.
Yazdı:  27 May 2009 10:00
O zaman başka yüklemen gereken bir dosya kalmadı.

Güle güle kullan grin_1
Ana Sayfa