»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

hoparlörden ses gelmiyor:

Yazdı:  27 Sep 2008 19:36
slm osman abi benim bilgisayarımı temizlemek için kasayı açtım sonrada geri kapattım bilgisayarımı açtımda hoporlerden ses gelmedi ses kartı driverini tekrar yükledim ama sorun çözülmedi.ses kartını hiç ellemedimki acaba yanmış falan olabilirmi acilen yardımcı olursan sevinirim şimdiden tşkler?
Yazdı:  28 Sep 2008 10:29
Soner; büyük ihtimalle ses kartı yerinden çıktı.
Ya da arka taraftan hoperlör kablosunu yanlış yere taktın.
Yazdı:  28 Sep 2008 22:16
abicim ilgilendiğin için sğl ama inş ses kartı yanmamıştır dimi bence bu kadar basit bişeyden yanmaz ama mikrofon çalışıyor oda ses kartına bağlı cvp bekliyorum abicim?
Yazdı:  29 Sep 2008 13:44
Ses kartının yanacağını sanmıyorum.
Cevapları yukarıda vermiştim.
Yazdı:  30 Sep 2008 00:03
abicim bide sana bişey daha sorcam bıos nasıl resetleniyor kimse bilmiyor resetlandiği zaman pc hızlanıyor onu istiyorum yardımcı olursan sevinirim herşy için sğl abi kibgrin_1
Yazdı:  30 Sep 2008 12:00
Overclock mı yaptın ki reset atacaksın.
Bios resetleme sana bir şey kazandırmaz.
Kontrolsüz yapıldığında anakarta zarar verebileceğinden dolayı, bu tip bilgilere forumda yer vermiyorun.

iyi bayramlar...
Yazdı:  30 Sep 2008 22:10
anladım abicim sğl sanada ii bayramlargrin_1
Yazdı:  30 Sep 2008 22:17
abi bide pc kapanırken radyo istasyonlarını kontrol edin diye bi yazı geliyor nasıl düzelecek peki abicim k.bakma sanada çok soru sordum ya kib abi senle msn konuşmak isterim
soner_ist58@hotmail.com
Yazdı:  30 Sep 2008 23:37
Kullandığın bir programla alakalıdır.
Yazdı:  04 Oct 2008 23:45
slm abi benim cd room önceden dvd okuyodu şimdi okumuyor neden acaba uzun zamandan beridir cd room'a dvd koymadım ama okuması lazım?senden cvp bekliyorum abicim kib bygrin_1
Yazdı:  05 Oct 2008 14:26
abi pc çöktüğü zaman format cd takıyorum masaüstü gelmiyor  windows olaÄŸan ÅŸeklinde diye falan yazılar geliyor ben format cd nasıl görcem yardımcı olurmusun?sad
Ana Sayfa