»Kullan─▒c─▒: »┼×ifre: Beni hat─▒rla?

775i945GZ Driver:

Yazd─▒:  26 Sep 2008 01:34   Son d├╝zenlenme: ayyildizask
Ses kart─▒ndan pek fazla anlamam fakat ge├ženg├╝n karde┼čim kazayla silmi┼č Realtek y├╝kl├╝yd├╝.Pek ├žok siteden y├╝kledim ├žal─▒┼čmad─▒ acaba yard─▒mc─▒ olabilirmisiniz.
Anakart─▒n ├╝retici firmas─▒:ECS
Model:L─░VERMORE 1.0
Chipset Intel ─░945G/GZ REV A2
─░┼čletim sistemim XP
Do─čru bilgileri mi verdim bilmiyorum fakat yard─▒mc─▒ olursan─▒z ├žok sevinirim.2 haftad─▒r u─čra┼č─▒yorum bulam─▒yorum.sad
Yazd─▒:  27 Sep 2008 11:33   Son d├╝zenlenme: osman
Anakart─▒na ait t├╝m s├╝r├╝c├╝ler bunlar:

Bunlar─▒ kur:
775i945GZ Driver

Ses Driver

Hdmr Driver

Ekran kart─▒ driver vga

Lan driver
Yazd─▒:  27 Sep 2008 19:25
slm osman abi ben kasay─▒ a├žt─▒m temizlemek i├žin sonrada kapatt─▒m geri bilgisayar─▒m─▒ a├žt─▒m ama hoporlorden hi├ž ses yok driver yeniden y├╝kledim ama olmad─▒ ses kart─▒nda sorun olabilirmi acilen yard─▒m edersen sevinirim?
Yazd─▒:  28 Sep 2008 03:55   Son d├╝zenlenme: ayyildizask
grin_1grin_1grin_1├çOK ├çOK ├çOK TE┼×EKK├ťR ED─░YORUM OSMAN M├ťZ─░K D─░NLED─░K├çE SEN─░ ANIYORUZ BURDA SA─×OL ├çOK SA─×OL NEKADAR TE┼×EKK├ťR ETSEM AZDIR.
Yazd─▒:  28 Sep 2008 10:25
Soner; b├╝y├╝k ihtimalle ses kart─▒ yerinden ├ž─▒kt─▒.
Ya da arka taraftan hoperl├Âr kablosunu yanl─▒┼č yere takt─▒n.
Yazd─▒:  03 Dec 2008 09:18
slm arkada┼člar ben─▒mde ses kart─▒mla ilgili bi sorunum var ayg─▒t y├Âneticisinde ses driverim g├Âr├╝nm├╝yo baslat ├žal─▒st─▒ra dxdiag yazd─▒m ordada ses dr─▒ver─▒n yok d─▒o ne yapcag─▒m─▒ b─▒lm─▒yorum elimde bi ka├ž dirver ama onlarda olmuyo bu arda b─▒de modem dr─▒ver─▒de kurmuyo onun sesle b─▒ alakas─▒ olurmu bilmiyom acil yazarsan─▒z sev─▒n─▒r─▒m

ANAKART ├ťRET─░C─░ F─░RMASI:ACER
MODEL                  :FUQUENE
KULLANDIGIM ─░┼×LET─░M S─░STEM─░:V─░STA PREM─░UM
Yazd─▒:  09 Dec 2008 00:05
acil yard─▒ma ihtiyac─▒m var arkada┼člar.nolur yard─▒m edin.lap topa format att─▒m.ama ses kart─▒n─▒ bi t├╝rl├╝ kabul etmiyo.napmam laz─▒m? model: asustek computer inc f3f serisi
Yazd─▒:  09 Dec 2008 15:35   Son d├╝zenlenme: osman
Asus F3F driver i├žin:

├ľnce chipset ard─▒ndan UAA Bus Driver ve son olarak ses driver dosyalar─▒n─▒ s─▒rayla kurman gerekiyor.
Yazd─▒:  10 Dec 2008 11:12
Osman Bey,
Ses kart─▒nda benim de bir problemim var.
Manufacturer: ASUSTek Computer INC.
Model       : P5GC-Mx/1333
Chipset     : Intel i945G/GZ
─░┼čletim Sistemim :XP Professional
Yard─▒mc─▒ olursan─▒z ├žok sevinece─čim.Kolay gelsin.
Yazd─▒:  10 Dec 2008 15:22   Son d├╝zenlenme: osman
Arad─▒─č─▒n driver dosyalar─▒ P5GC-Mx/1333 Driver adresinde mevcut.
Yazd─▒:  10 Dec 2008 17:45
Te┼čekk├╝r ederim ama sorun ├ž├Âz├╝lemedi maalesef.Kurumu yaparken aniden Realtek HD Audio S├╝r├╝c├╝s├╝ Kurulumu yap─▒lamad─▒ diye bir hata geliyor.Neden olabilir acaba?
Yazd─▒:  10 Dec 2008 17:59
├Ânce ayn─▒ adresteki chipset s├╝r├╝c├╝s├╝n├╝ y├╝klemen laz─▒m.
Driver kurulumu konusundaki y├Ântemlere buradan ula┼čabilirsin.
Ana Sayfa