»Kullan─▒c─▒: »┼×ifre: Beni hat─▒rla?

Toshiba Satellite A110:

Yazd─▒:  30 Aug 2008 17:34   Son d├╝zenlenme: 50tek
merhabalar Osman Bey bana yard─▒mc─▒ olaca─č─▒n─▒za inan─▒yorum.Ben bilgisayar─▒ma format att─▒ktan sonra
Audio Device on hight
ethernet denetleyicisi
Modem device on definition
PCI flash bellek
Video denetleyicisi soru i┼čaretleri var ayn─▒ zamanda seste ├ž─▒km─▒yor bilgisayar markas─▒ Toshiba Satellite A 110
manifacture:Toshiba
Model:HTW20
yard─▒mlar─▒n─▒z─▒ en k─▒sa zamanda bekliyorum.sayg─▒lar─▒mla
e-mail:tekincelik06@hotmail.com
Yazd─▒:  30 Aug 2008 20:51   Son d├╝zenlenme: osman
Toshiba Satellite A110 Driver dosyalar─▒:
Uyumlu ─░┼čletim Sistemi: Windows XP

Chipset Driver

Ekran Kart─▒ Driver

Ses Driver

Touchpad Driver dosyalar─▒n─▒ s─▒rayla kur. Sorunlu ayg─▒t kal─▒rsa, onlarada bir ├ž├Âz├╝m buluruz.
Yazd─▒:  31 Aug 2008 16:07   Son d├╝zenlenme: 50tek
Osman Bey yard─▒mlar─▒n─▒z i├žin ├žok te┼čekk├╝r ediyorum.
Bilgisayar─▒mdaki sorunlar b├╝y├╝k ├Âl├ž├╝de tamam ayg─▒t y├Âneticisinden bakt─▒─č─▒mda 
Ethernet denetleyicisi
Modem device on high definition bus
Pc─▒ flash bellek   
gibi ifadelerde soru i┼čareleri var bu konuda yap─▒labilecek bir┼čeyler varsa yard─▒mlar─▒n─▒z─▒ bekliyorum.sayg─▒lar─▒mla
Yazd─▒:  31 Aug 2008 16:15
LAN Driver

Modem Driver

SD Driver dosyalar─▒n─▒da y├╝kle.
Yazd─▒:  31 Aug 2008 18:05
Osman Bey yard─▒mlar─▒n i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederim.Senin gibi bizlere yard─▒mlar─▒n─▒ esirgemeyen arkada┼člar─▒m─▒z─▒n olmas─▒ bizleri bilgisayarlar─▒ daha iyi anlama ve ├Â─črenme konusunda te┼čvik etmektedir. Ba┼čar─▒lar─▒n─▒z─▒n devam etmesi sizin ad─▒n─▒za en b├╝y├╝k temennimdir.sayg─▒lar─▒mla
Yazd─▒:  03 Apr 2009 21:58
merhabalar osman bey, bilgisayar─▒m kabloyla internet'e ba─članm─▒yor.ethernet denetleyicisi
man─▒facture:toshiba A110
model :HTW20
yard─▒mlar─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝r ederim
Yazd─▒:  04 Apr 2009 13:10
Yukar─▒daki LAN driver y├╝kl├╝ m├╝?
Yazd─▒:  04 Apr 2009 13:38
Evet y├╝kl├╝ ayg─▒t y├Âneticisi ethernet denetleyicisinde
soru i┼čareti var i├žinde ├╝nlem i┼čareti ile birlikte.Modem device on definition ,Pc─▒ flash bellek ayn─▒ ┼čekilde soru i┼čareti var, yard─▒mc─▒ olursan─▒z sevinirim.
Yazd─▒:  04 Apr 2009 20:03
Driver Nas─▒l Y├╝klenir ba┼čl─▒─č─▒ndaki ikinci mesaj─▒ma bir bak. Orada yaz─▒lanlara g├Âre driver─▒ tekrar g├╝ncelle/y├╝kle.
Yazd─▒:  04 Apr 2009 20:33
Driver y├╝kledim ancak  windows ayg─▒t─▒n do─čru ├žal─▒┼čmad─▒─č─▒ ifadesiyle uyar─▒ veriyor.Ethernet denetleycisinin ├╝st├╝nde de ├╝nlem i┼čareti ve
accton EN1288 ethernet denetleyici yaz─▒yor herhalde uyumlu de─čil
Yazd─▒:  04 Apr 2009 20:57
Ayn─▒ ┼čekilde bir de bunu dene.
Yazd─▒:  04 Apr 2009 21:07   Son d├╝zenlenme: osman
Sorun devam ederse bunu da deneyebilirsin.
Yazd─▒:  04 Apr 2009 21:44
osman bey en son verdi─činiz Driver oldu. Yard─▒mlar─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝r ederim.
Ana Sayfa