»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

pc imde virüs var:

Yazdı:  17 Aug 2008 17:26
abi pc de virüs war
nod 32 kullanıorum tarama günlüklerinde virüsün karantinaya alındığı yazıo virüs taraması yaptım virüs çıkmadı güncellemeleri  de alıorum
yardımlarını bekliorum
Yazdı:  17 Aug 2008 17:54
Virüs karantinaya alındıysa neyi dert ediniyorsun?
Yazdı:  26 Aug 2008 02:26
dogru karantinaya alındıysa neden dert ediyorsun ama onu karantinadan da silersen daha ii olur bence kolay gelsin
Yazdı:  26 Aug 2008 13:50
işte karantinadan nasıl silecez
Yazdı:  26 Aug 2008 20:17
Virüsün üstüne sağ tıkla ve Remove seç.
Yazdı:  28 Aug 2008 23:10
abi ben de nod 32 kullanıorum ben de yanlışlıkla virüsü karantinaya aldım onuu nasıl silebilirim?yani virüsü nasıl bulupta üstüne gelip remove diebilirim.
bi başka sorum daha olacaktı abi benim pc dde front page di dosya yereldis c de ben bu dosyayı silemiorum nasıl silebirim içi boş içinde sadece bi die bi dosya bu dosyanın başka uygulamalr tarafından kullanılıor olabildiini söliyor.acaba bunu nasıl silebilirim.

baÅŸka sorum daha war...
geçenlerde messenger i indiriodum ve nod32 den kırmızı bi sayfa açıldı.tehdit unsuru bulduÄŸunu söliyordu.sayfadakisekmelere tıklayamıodum temizle  sekmesinde onalama iÅŸareti wardı ama sekmelere tıklayamıodum.acaba bu virüs temizlnmiÅŸmidir
Yazdı:  28 Aug 2008 23:13
frontpage dosyasının içinde bin    dosyası wardı
Yazdı:  28 Aug 2008 23:18
YARDIMLARINA ÇOK MUHTACIM  LÃœTFEN CEVAPSIZ BIRAKMA
Yazdı:  29 Aug 2008 10:49
karantina bölgesine tıklayıp ondan sonra virüsün üstüne geleceksin ve ondan sonra remove dieceksin oke
Yazdı:  29 Aug 2008 11:01
Masaüstü sağ alt köşedeki nod32 simgesine sağ tıkla ve Quarantine seç.
Yazdı:  29 Aug 2008 11:43
bi kaç sorum daha var abi

1-)geçenlerde messenger i indiriodum ve nod32 den kırmızı bi sayfa açıldı.tehdit unsuru bulduÄŸunu söliyordu.sayfadakisekmelere tıklayamıodum temizle  sekmesinde onalama iÅŸareti wardı ama sekmelere tıklayamıodum.acaba bu virüs temizlnmiÅŸmidir

2-)bi başka sorum daha olacaktı abi benim pc dde front page di dosya yereldis c de ben bu dosyayı silemiorum nasıl silebirim içi boş içinde sadece bi die bi dosya bu dosyanın başka uygulamalr tarafından kullanılıor olabildiini söliyor.acaba bunu nasıl silebilirim.

bide sağ tıkladıım zaman nod32 menüsü açılıyo
Yazdı:  29 Aug 2008 14:33   Son düzenlenme: osman
Virüs uyarısı çıktığında karantinaya aldıysan karantina listesinde görünür. Ya da virüsü ilk uyarıda silmişte olabilirsin.

Frontpage klasörü, frontpage yüklü olmasada çıkar.
Güvenli modda klasörü silsen bile, sistemi tekrar normal oturum ile açtığında klasör geri gelecektir.

Nod32 karantina alanına şu şekilde girebilirsin.
Yazdı:  09 Jul 2010 12:57
osman abi pc de virüs var fformat attim ama tekrar benim gerekli dosyaları yükleyince yine virüs geldi internet sayfsı acılıyo kendiliginden
eseti kurmaya calısıyorum ama kurmuyor ne yapabilirim ??
Yazdı:  09 Jul 2010 20:30
Yedek aldığın dosyalarda da virüs vardır. Şuan virüs Antivirüs kurmana izin vermeyecektir.
Ana Sayfa