»Kullan─▒c─▒: »┼×ifre: Beni hat─▒rla?

Windows SP3 Download:

Yazd─▒:  28 Jun 2008 15:41   Son d├╝zenlenme: osman
Microsoft Windows Servis Paketi (SP3) kullan─▒ma sunuldu.

Sisteminizdeki bir ├žok soruna ├ž├Âz├╝m getirecek olan SP3 paketi, Windows'u yeniden kurdu─čunuzda bile SP1 ve SP2 paketlerini y├╝klemenize gerek kalmadan, sisteminizi en g├╝ncel hale getiriyor.

Windows SP3 Download linkine t─▒klayarak, Servis Paketi 3'├╝ indirebilirsiniz.

Dosya Boyutu: 302 MB
Sistem : 32 Bit
Dil: T├╝rk├že
Yazd─▒:  28 Jan 2009 19:54
sp3 w─▒n32 uygulamas─▒ de─▒ld─▒r d─▒yo bu nedemek osman ab─▒ yard─▒m
Yazd─▒:  28 Jan 2009 23:52
C:\WINDOWS\system32 klas├Âr├╝ i├žine gir.
Sa─č t─▒kla ve simgeleri yerle┼čtirden ad se├ž.
O sayfada AUTOEXEC.NT isimli dosyay─▒ bul, sa─č t─▒kla kes ve masa├╝st├╝ne yap─▒┼čt─▒r.
Ba┼člat > ├žal─▒┼čt─▒r alan─▒na gpupdate yaz ve enter bas.
┼×imdi Sp3'├╝n setup dosyas─▒n─▒ tekrar ├žal─▒┼čt─▒r.
Kar┼č─▒na gelecek pencereye yoksay t─▒kla. Az ├Ânce masa├╝st├╝ne ald─▒─č─▒n AUTOEXEC.NT dosyas─▒n─▒ C:\WINDOWS\system32 klas├Âr├╝ i├žine geri yap─▒┼čt─▒r.
Sp3 kurulumunu tekrar ba┼člat.
Yazd─▒:  23 Apr 2010 23:11
Ge├žen nette microsoftun sp3├╝n nisan 2010 s├╝r├╝m├╝n├╝ ├ž─▒kard─▒─č─▒n─▒ g├Ârd├╝m!onu vermeniz m├╝mk├╝nm├╝ ki bilgisayara kay─▒t edelimde formattan sonra g├╝ncellemeyle u─čra┼čmayal─▒m, ├ž├╝nk├╝ kotal─▒ internet kullan─▒yorum..
Yazd─▒:  24 Apr 2010 16:17
XP SP3 Nisan s├╝r├╝m├╝ diye bir s├╝r├╝m yok. Internette dola┼čanlarda ├Âzel temal─▒ ve i├žerikli peketlerdir.
Bu paketlerin ├žok sa─čl─▒kl─▒ oldu─čunu d├╝┼č├╝nm├╝yorum!

Zaten Microsoft yeni bir paket ├ž─▒karsayd─▒, ad─▒ XP SP4 olurdu. Microsoft ┼čuan Windows 7 ve ├╝st s├╝r├╝mleriyle me┼čgulken, art─▒k XP i├žin yeni bir paket ├ž─▒kaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum. 2 ya da 3 sene sonra XP deste─činide komple kald─▒racakt─▒r.
Yazd─▒:  13 May 2010 04:08
Ya tamam g├╝zelde s├Âyledi─činiz, peki neden formattan sonra g├╝ncelleme yapmak zorunda kal─▒yoruz...Demek istedi─čim bu zaten en son g├╝ncellemeli haliyle xpsp3...Bug├╝n arkada┼č─▒n pc sini formatlad─▒m, 344mb g├╝ncelleme istedi......
Yazd─▒:  13 May 2010 08:52
Al─▒nt─▒:
peki neden formattan sonra g├╝ncelleme yapmak zorunda kal─▒yoruz

Bu soruyu Microsoft'a sorman gerekiyor. Ya da kendine ├Âzel bir kurulum cd'si haz─▒rlayabilirsin. Bu konuda internette ├že┼čitli bilgiler mevcut.
Yazd─▒:  07 Jul 2010 21:57
osman abi pc yi yeni formatlad─▒m sp3 y├╝kl├╝yordum bu hatay─▒ verdi ==>>> 0x7c8f1010 adresindeki y├Âr├╝nge. 0x007e05e4 bellek adresine ba┼čvurdu. bellek read olmad─▒ program─▒ sonland─▒rmak i├žin tamama bas─▒n

daha sonra geri y├╝kleme noktas─▒ olu┼čturuluyo diyo ve ordan fazla ilerlemiyo ├Âle kal─▒yo
L├ťTFEN YARDIM OSMAN AB─░sadsadsad
Yazd─▒:  08 Jul 2010 00:30
Bellek read olamad─▒ gibi sa├žma sapan windows hatalar─▒na uzaktan bir ┼čey s├Âylemek olduk├ža zor grin_1

Sp3 kurmadan ├Ânce kurdu─čun bir program varsa o da bu hataya neden olabilir.
Yazd─▒:  08 Jul 2010 12:59
sadece google chrome, adobe reader,java ve sesi kurdum bi ├žaresi yokmu yani ne yapabilirimki ?? sadsad
Yazd─▒:  08 Jul 2010 22:51
Tamam i┼čte!!! Java'dan yapma olas─▒l─▒─č─▒ ├žok y├╝ksek.
Javay─▒ kald─▒r, bilgisayar─▒ yeniden ba┼člat ve sp3'├╝ tekrar kur.
Ana Sayfa