»Kullanıcı: »Şifre: Beni hatırla?
Beles.Org / Teknoloji / İnternetten Para / Tıklama başına kazandıran Web Hosting tanıtım sitesi


Tıklama başına kazandıran Web Hosting tanıtım sitesi:
Yazdı:  15 Jan 2006 18:53   Son düzenlenme: osman
Kısaca;


Birinci dereceden alan adına (.com .net .org vs..) sahip, hack, warez ve adult icerikleri barindirmayan sitelere reklam sponsoru oluyoruz.

Gönderdiğiniz ziyaretçinin tıkladığı ilk reklamın gelirinin %70'i sizin oluyor.
Dolayısıyla, sitemizde en az bir reklama tıklayan her ziyaretçiden ortalama 2 - 60 Kuruş arasında komisyon kazanıyorsunuz.
Sitemizde birden fazla sayfa gezen ziyaretçi başına ekstra 2 Kuruş kazanıyorsunuz.
Siteniz üzerinden gelip, ortaklık programımıza başvurusu onaylanan site başına ekstra 1 YTL kazanıyorsunuz.

Ödemeler banka hesabınıza havale veya EFT yoluyla, hesabınızdaki miktar 30 YTL'ye ulaşınca yapılıyor.
---------------------------------------------------

Detaylar:

Sistem nasıl çalışıyor?
Üye siteler sayfalarında kendi seçtikleri Hostbul.net reklamlarını yayınlıyorlar; reklama tıklayarak sitemize gelen ziyaretçilerin ilk tıkladıkları reklam için ödeme yapıyoruz.

Hangi siteler bu sisteme katılabilir?
Hostbul.net webmaster ortaklık sistemi sadece birinci dereceden alan adına (.com .net .org vs..) sahip, sitesinde hack, warez gibi yasa dışı içerikler barındırmayan, adult materayal içermeyen sitelere açıktır.

Başvuran sitelerin tasarımları göz önüne alınacaktır. Tasarımlarında belirli bir seviyeyi yakalayamayan siteler ortaklık sistemine kabul edilmezler.

Ücretlendirme nasıl yapılıyor?
Ücretlendirme Hostbul.net'e gelen ziyaretçinin sitemizde tıkladığı reklamın kazancının bölüşülmesi usülüne göre yapılır. Ziyaretçinin yaptığı ilk reklam tıklamasından elde edilen kazancın %70'i ortağımızın, %30'u Hostbul.net'in olur. Ortaklarımız bir tıklamadan 2 - 60 kuruş arasında kazanır.

Ziyaretçi sitemizde birden fazla reklama tıklarsa, ortağımız yalnızca ilk tıklama için komisyon kazanır.

Örneğin, sitenizdeki bannera tıklayarak gelen bir ziyaretçi sitemizde tıklama başına 50 kuruş fiyat verilmiş bir reklama tıklarsa, sizin kazancınız bu fiyatın %70'i olan 35 kuruş olacaktır. Aynı ziyaretçi birden fazla reklama tıklasa dahi, yalnızca ilk reklam tıklaması için ödeme yapıldığınıda kazancınız yine 35 kuruş olacaktır.

Sitenizden gelen bir ziyaretçi eğer hafta boyunca Hostbul.net'e birden fazla kere gelirse, sadece ilk ziyaretinde yaptığı tıklama geçerli sayılır.

Bunlara ek olarak, eğer gönderdiğiniz ziyaretçi sitemizde 1'den fazla sayfayı gezerse 2 Kuruş, eğer ortaklık programımıza üye olur ve üyeliği onaylanırsa 1 YTL kazanıyorsunuz.

Para transferi nasıl yapılıyor?
Para transferi için EFT yolunu tercih ediyoruz. Bu sebeple sisteme kayıt olan sitelerin bize verebilecekleri banka hesap numaralarının olması gerekiyor.

Hesabınızda biriken para 30 milyon lirayı geçtiği zaman, paranızın gönderilmesini talep edebiliyorsunuz. Kazandığınız miktar en geç iki hafta içinde banka hesabınıza havale ediliyor.

Hemen üye olmak için:

www.hostbul.net/y.asp?ref=1397
Ana Sayfa