»Kullan─▒c─▒: »┼×ifre: Beni hat─▒rla?
Beles.Org / Teknoloji / ─░┼čletim Sistemleri ve Donan─▒mlar / Sisteminizi online test edin

Sisteminizi online test edin:

Yazd─▒:  28 Apr 2007 12:14
Windows Xp, Vista i┼čletim sistemlerinizde ki ├že┼čitli sorunlar─▒ d├╝zelten ve gereksiz dosya k─▒r─▒nt─▒lar─▒ndan temizleyen bir online tarama program─▒ ister misiniz?

O zaman sizi bu sayfaya alal─▒m.

A├ž─▒lan sayfada Tam Hizmet Taramas─▒ butonuna t─▒klaman─▒z─▒ tavsiye ederim. up
Yazd─▒:  17 May 2007 19:12
Bu hizmetin ├žok ki┼čiye faydas─▒ olacakt─▒r.
Yazd─▒:  09 Jul 2007 17:51
internet olan her pc de devaml─▒ g├╝ncelle┼čtirme oldu─čunu bilioruz benim pc nin en son g├╝ncelle┼čmesiyle beraber korsan xp lere kar┼č─▒ tarama yapan bir program geldi program pc yi a├žarken devaml─▒ uyar─▒yor bu xp sahtedir korsan yaz─▒l─▒m kurban─▒ olabilirsiniz yard─▒m i├žn t─▒klay─▒n gibilerinden t─▒kl─▒yorum sitede korsan kullan─▒c─▒lara kar┼č─▒ herhangi bir ceza yazm─▒yor hattaha korsan xp leri orjinale┼čtirmek i├žin yard─▒mlar yaz─▒yor...korsan firmalar─▒ ihbar etme ve orjinal xp kullanma gibi nasihatlar yaz─▒yor ..  fakt sitedeki orjinle┼čtirme yard─▒m─▒n─▒ pc yi toplama ald─▒─č─▒m i├žn alam─▒yorum
uyar─▒ veriyor ama xp ye bir zarar─▒ yok sa─člamda ├žal─▒┼č─▒yor xp im sitede kullan─▒c─▒lara kar┼č─▒ bir cezda yer alm─▒oyr sadace firmalara... bir sak─▒ncas─▒─▒ olabilirmi
Yazd─▒:  09 Jul 2007 23:16
Bireysel kullan─▒c─▒lara bir ┼čey olmaz. Ama lisansl─▒ bir yaz─▒l─▒m kullanmak her zaman daha avantajl─▒d─▒r.
Yazd─▒:  10 Jul 2007 16:56
├žok sa─čolungrin_1
Yazd─▒:  12 Jul 2007 18:32   Son d├╝zenlenme: uruk_hai
B─░LG─░SAYARINIZDA KORSAN UYARISI WER─░L─░YORSA http://www.microsoft.com/genuine/selfhelp/PkuInstructions.aspx?di ... BU L─░NKDEN  BU PROGRAMI ─░ND─░R─░N VE ORDAK─░ ADIMLARI OKUYUN.!!!!!!!

BEN XP ORJ─░NALE┼×T─░RMEK ─░├ç─░N  S─░TEYE G─░RD─░M E─×ER XP KEY─░N─░Z─░N SONUNDA 4Y93W YAZIYORSA XP N─░Z KORSAN DE─×─░LD─░R G─░B─░ YAZILAR YAZIOO KEY─░M M─░N SONUNDADA 4Y93W WAR FAKAT KORSAN UYARISI WER─░L─░YOR HALA..

BENDE KEY─░N─░N   SONUNDA 4Y93W RAKAMLARI OLMAYANLAR ─░├çN OLAN BAZI ADIMLARI ─░ZLED─░M B─░R PROGRAM ─░ND─░R D─░M PROGRAMA B─░R XP ┼×─░FRES─░ G─░R─░P XP M─░Z─░ ORJ─░NALE┼×T─░R─░YORUZ AMA G─░RD─░─×─░M B├ťT├ťN ┼×─░FRELERDE YA KULLANILIYOR YADA YANLI┼× YAZIYOR NE YAPMALIYIM  [YARDIMMM..!!!!!!]confused

--YADA EL─░N─░ZDE ┼×├ľYLE B─░R L─░STE KEY WAR MI ACEP--DENESEK--grin_1
Yazd─▒:  12 Jul 2007 21:12   Son d├╝zenlenme: osman
Bu forum da yasal olmayan payla┼č─▒mlar yapmak yasak.
Yazd─▒:  11 Apr 2008 15:02
arkada┼č eline sagl─▒k....
Yazd─▒:  29 Sep 2009 13:07
windows live messenger 2009 kullanan  arkada┼ča cevab─▒md─▒r.
ben de ayn─▒ sorunla kar┼č─▒la┼čt─▒m.tam olarak kald─▒ram─▒yordum. forumlar─▒ dola┼čt─▒m ve her s├Âyleneni yapt─▒m.en sonunda faydal─▒ olan─▒ buldum.├Âncelikle
"windowsinstaller clean up" program─▒n─▒ indirin.ve buradan istedi─činiz program─▒ kal─▒c─▒ olarak silin.
tekrar windows live messenger 2009 y├╝kleyin. sonra yine ayn─▒ hatay─▒ verirse  ba┼člattan ├žal─▒┼čt─▒r a girin "regedit" yaz─▒n ve enter yap─▒n.a├ž─▒lan sayfada ctrl+f yap─▒n ve msn adresinizi a├ž─▒lan pencereye yaz─▒n.enter yap─▒n. sol tarafta belirecektir. silin. hi├ž zarar─▒ yok. silebilirsiniz. a├žmay─▒ tekrar deneyin. yine a├ž─▒lmad─▒ysa soldaki windows live ile ilgili b├╝t├╝n linklere t─▒klayarak sa─č tarafta ├ž─▒kanlar─▒ silin. mutlaka a├ž─▒l─▒yor.
yine ayn─▒ hata olursa bu i┼člemi tekrarlay─▒n.muhakkak a├ž─▒l─▒yor.
Ana Sayfa