»Kullan─▒c─▒: »┼×ifre: Beni hat─▒rla?
Beles.Org / Teknoloji / ─░┼čletim Sistemleri ve Donan─▒mlar / Sabit disk sorunu - Rose.exe ve domzost.exe

Sabit disk sorunu - Rose.exe ve domzost.exe:

Yazd─▒:  03 Jul 2007 14:43
osman abi dosya bozulmas─▒n─▒ d├╝zeltmek i├žin s─▒z─▒n verd─▒g─▒n─▒z adrese g─▒rd─▒m tem─▒zlett─▒m ama olmad─▒ y─▒ne ayn─▒ sorunla kars─▒las─▒yorum yard─▒m─▒za iht─▒yac─▒m varsad
Yazd─▒:  05 Jul 2007 22:08
Bu konuda uzaktan tespit zor smirk
┼×uan tek ├Ânerebilece─čim ┼čey format.
Yazd─▒:  16 Jul 2007 10:59
ben pc de dijital fotograf makinemdeki fotolar─▒m─▒ pc gosterm─▒yo copy.exe diye ekrana bi buton gel─▒yo bu nemek????
Yazd─▒:  16 Jul 2007 14:50
osman abi vir├╝s taramas─▒ yap─▒yorum downloader.   yazan bi┼čeyler ├ž─▒k─▒yo siliyorum sonra tekrar geliyo.ne yapmal─▒y─▒m hangi vir├╝s program─▒n─▒ ├Ânerirsiniz.
Yazd─▒:  06 Aug 2007 13:29
abi ben onu ayarlad─▒m bu sefer bende copy.exe sorunu ortaya c─▒kt─▒ yard─▒m ederm─▒s─▒n─▒z....!!!!!!!!!!!
Yazd─▒:  06 Aug 2007 20:13
Cevab─▒n─▒ bu ba┼čl─▒kta  http://www.beles.org/forumum/article93-2.htm bulabilirsin.
Yazd─▒:  07 Sep 2007 13:49
slm abi
bilgisayar kapan m─▒yor ├žok yava┼č ├žal─▒┼č─▒yor mavi ekran ├ž─▒k─▒yordu tv kart─▒n─▒ s├Âkt├╝m halen ayn─▒ kapanm─▒yorup
Yazd─▒:  07 Sep 2007 21:05
├ľnce formatlama yap. Sorun devam ederse ram'den kaynakl─▒ olabilir.
Yazd─▒:  24 Sep 2007 03:48
rose.exe muhabbeti icin tesekkur ederim osman. krals─▒n... (:up
Yazd─▒:  25 Sep 2007 01:23
benim hardisklere ├žift t─▒klad─▒g─▒m zaman a├žam─▒yorum sag t─▒klay─▒p a├ž demem gerekiyo...yani diskte vir├╝s var bir ├žok programla denedim(kaspersky,avast,avira...)ama temizleyemedim bunu ba┼čka bi yolu yokmu veya kesin ├ž├Âz├╝m olacak bi program(format d─▒┼č─▒nda) acele yard─▒mlar─▒n─▒z─▒ bekliyorum...
Yazd─▒:  25 Sep 2007 17:06
Al─▒nt─▒:
Regediti a├ž,
HKEY_CURRENT_USER\software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer t─▒kla, sa─čda ki NoDriveTypeAutoRun yaz─▒s─▒na sa─č t─▒kla ikili veriyi de─či┼čtir se├ž,  b├Âl├╝m├╝n├╝ bul. Ba┼čta ki 4 s─▒f─▒r rakam─▒ kals─▒n. Geri kalan rakamlar─▒ silip, yerine
5F 00 00 00 yaz, tamam t─▒kla ve ├ž─▒k.
Yazd─▒:  27 Sep 2007 13:05
pc yi ilk acarken kars─▒ma belgelerimin ekran─▒ gel─▒yo onu nas─▒l yapab─▒l─▒r─▒mde bidaha gelmez yard─▒mc─▒ olursan─▒z sev─▒n─▒r─▒m..
Yazd─▒:  28 Sep 2007 11:54
osman ab─▒ msj─▒m─▒ ald─▒ysan lutfen cvp atarm─▒s─▒n fazla oneml─▒ bi┼či de─▒l ama ben─▒ g─▒c─▒k ettigrin_1grin_1
Yazd─▒:  29 Sep 2007 12:19   Son d├╝zenlenme: osman
Ba┼člat > Programlar > Ba┼člang─▒├ž i├žine bak bakal─▒m belgelerim k─▒sa yolu var m─▒? Varsa sa─č t─▒kla, sil.

Bu sorunun ├ž├Âz├╝m├╝ Pc a├ž─▒l─▒┼čta belgelerim klas├Âr├╝ a├ž─▒l─▒yor ba┼čl─▒─č─▒nda yay─▒nlanm─▒┼čt─▒r.
Yazd─▒:  10 Oct 2007 20:53
merhaba osman bey ya ben─▒m pc de solyle b─▒r sorun var: pc y─▒ ─▒lk act─▒g─▒mda w─▒ndows insteller c─▒k─▒yor windows xp ile ilgili, di─čer bir sorunda sabit disk bulunam─▒yor d─▒yor ne yapmal─▒y─▒m yard─▒mc─▒ olurmusunuz format atmaya cal─▒s─▒yorum onuda yapam─▒yorum y─▒ne sab─▒t d─▒sk bulunamd─▒ d─▒yo. kac gubdur kafay─▒ y─▒cem ya
Yazd─▒:  11 Oct 2007 17:54
Installer ne kurmaya ├žal─▒┼č─▒yor ki?
Yazd─▒:  29 Feb 2008 20:38
osman abi sabit diske ├žift t─▒klasamda giremiyorum. sa─č t─▒klama ile de giremiyorum. bu rose.exe gibi degil. adres sat─▒r─▒na C:\ yazmam gerekiyo. ├žift t─▒klad─▒─č─▒m zaman bildi─čimiz birlikte a├ž ekran─▒ geliyo.
yard─▒m edebilirmisiniz
Yazd─▒:  29 Feb 2008 22:58
Ba┼člat > ├çal─▒┼čt─▒r alan─▒na C:\autorun.inf yaz─▒p enter bas. Notepad a├ž─▒l─▒p baz─▒ kodlar ├ž─▒karsa sana bir y├Ântem ├Ânerece─čim.
Yazd─▒:  27 Mar 2008 02:20
osman bey benim sorunum jordan─▒nki ile ayn─▒ ve notepad ile dedi─činiz kodlar benim bilgisayar─▒mda da ├ž─▒kmakta. ├Ânerece─činiz y├Ântemi ├Â─črenebilir miyim ?
Yazd─▒:  29 Mar 2008 00:27   Son d├╝zenlenme: osman
Bu dosyay─▒ masa├╝st├╝ne ├ž─▒kart.  Windows u g├╝venli kipte a├žt─▒ktan sonra ├žal─▒┼čt─▒r. Program ismini MS-VirusFixer olarak de─či┼čtirecektir. ┼×imdi tekrar t─▒kla ve i┼člemin bitmesini bekle. Sonra bilgisayar─▒ yeniden ba┼člat.
Yazd─▒:  13 May 2008 13:45
benim sorunum ayn─▒da bende C:\autorun.inf yaz─▒nca windows bulam─▒yor...nas─▒ d├╝zeltebilirim
Al─▒nt─▒:
osman abi sabit diske ├žift t─▒klasamda giremiyorum. sa─č t─▒klama ile de giremiyorum. bu rose.exe gibi degil. adres sat─▒r─▒na C:\ yazmam gerekiyo. ├žift t─▒klad─▒─č─▒m zaman bildi─čimiz birlikte a├ž ekran─▒ geliyo.
yard─▒m edebilirmisiniz
Yazd─▒:  13 May 2008 14:52
tmm tmm sorun d├╝zeldi...te┼čekk├╝rler...biglol
Ana Sayfa