»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

Ekran Kartı:

Yazdı:  09 Feb 2007 17:42   Son düzenlenme: osman
ÖnceLikLe şöyLe BaşLıyım...
Sürekli Explorer.exe Hatası Aldığım İçin Format Attım Ve Bütün DriverLerini Tanıttın Ekran Kartınıda Tanıttım.Herşey Tamam Ve İki Gün Sonra Pc Yi Açtıgımda Ekran Kartının Tanıtık Olmadığını Gördüm Ve Aygıt Yöneticisinde Ekran Kartının Gözükmediğini Gördüm Driverını Tekrar Tanıtmaya Çalıştıgında Uygun Bir Sürücü Bulamadığını SöyLüyor Oysaki İki Gün Öncede Aynı şeyle Tanıtmıştım.Ekran Kartı Yanmış Olsa Pc AçıLmaz Diye Biliyorum Daha Öncede Yanmıştı Değiştirmiştim.Fakat Normal Açılıyor Pc
Sorunumu Yardımcı Olursanız Sevinirim.
Yazdı:  10 Feb 2007 01:01
Ana kartın sürücüsünü yükledin mi? Ya da tekrar yükle.
Yazdı:  27 Feb 2007 01:05
oncelıkle merhaba..
yaklasık bır bucuk ay once ati radeon9250 ekran kartına sahıptım cok da memnundum fakat ekran kartım yanınca garantıye yolladım ve bana nvidia fx5200 128 mb ekran kartı yolladılar 1 hafta once sıfır olarak.ekran kartını taktım.gorunuste hersey normal fakat bır oyuna gırdıgımde sankı ekran kartının drıverı guncel degılmıs gıbı goruntu neredeyse yok gıbı cızık cızık hemde en son guncel drıverını yukledım.ne yaptıysam duzelmedı?şimdi sorunum ekran kartımda mı yanı bozuk mu yolladılar yoksa ayarlarla ılgılı bı problemım mı var? en kısa zamanda cvbınız beklıyorum ıyı calışmalar yardımcı olursanız cok memnun olurum...
Yazdı:  27 Feb 2007 11:13
lutfen cok acıl yardım edebılır mısınız? kımse yok mu?
Yazdı:  27 Feb 2007 13:17
Ekran kartını başka oyunlarla da test etmelisin.
Oyunların içinde de çeşitli görüntü ayarları bulunmaktadır.

Ayrıca, Başlat > Çalıştır alanına control desk.cpl yaz. Açılan pencereden Ayarlara tıkla.
Renk Kalitesi yazan yer Orta (16 bit) ise, En yüksek (32 bit) konumuna al Tamam tıkla ve yeniden dene.

Eski ekran kartın Sapphire Ati Radeon 256 Mb mıydı, yoksa Ati Radeon 128 mb mıydı?
Yazdı:  27 Feb 2007 13:31
zaten ayarlarda 32 bıt baktım. ati radeon 128 di yanı gene aynı mb sahıptı ancak onda böyle bır sorun yasamadım.oyunun ıconuna cıft tıkladıktan sonra mesela electronıc arts gelıyor ılk oradan ıtıbaren goruntu berbat cızık cızık yanı oyunun menusunde duzgun oyunda kotu degıl bastan ıtıbaren berbat
Yazdı:  27 Feb 2007 17:43
BaÅŸka bir oyunda deneme yap.
Birde, Başlat > Çalıştır bölümüne devmgmt.msc yaz.
Açılan ekranda yanında ünlem işareti olan bir donanım olup olmadığını kontrol et.
Yazdı:  01 Mar 2007 22:55
kardeş baska bı oyunda denemedım ama basla bır ekran kartı taktıgımda calıstı oyun duzgunce.benım bılgısayarım p3 933mhz 512 ram var yanı acaba bu ekran kartı ana kartımla falan uyumlumu degıl bole bısey olabılır mı?
Yazdı:  02 Mar 2007 00:43
Uyum sorunuda olabilir, ekran kartında da sorun olabilir. Bunun test edilmesi gerekir.
Ana Sayfa