»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?
Beles.Org / Teknoloji / Ä°ÅŸletim Sistemleri ve Donanımlar / Ä°ÅŸlemci vb bilgiler deÄŸiÅŸtirilebilir mi?

Ä°ÅŸlemci vb bilgiler deÄŸiÅŸtirilebilir mi?:

Yazdı:  06 Apr 2014 17:45
Öncelikle Merhabalar. Merak ettiğim bir konu var. Bilgisayarım/Özellikler dediğimizde karşımıza çıkan bilgileri, herhangi bir şekilde değiştirilmesi mümkün müdür?
Yazdı:  07 Apr 2014 22:44   Son düzenlenme: osman
Merhaba, WinBubble veya win7 manager gibi programlarla bazı özellikler değiştirilebiliyor.
Yazdı:  14 Apr 2014 02:40   Son düzenlenme: header
Format attıktan sonra belirtmiş olduğun programların işlevi devam eder mi peki abi? Yani; değişim yapılır o programlarla ama, format attıktan sonra, yapılan değişiklik kaybolur mu, yoksa kalır mı?

Ek olarak bir soru daha yöneltmek istiyorum abi, soğutucuların Notebooklara ne gibi bir faydası var?

(FARKLI BİR KONU AÇARAK, DB'LERİ ŞİŞİRMEK İSTEMEDİM)

İlgi alakan için Teşekkür Ederim, osman abi.
Yazdı:  14 Apr 2014 14:55
Yaptığın değişiklikler kayıt dosyası üzerinden yürütüldüğü için format attıktan sonra her şey eski halini alır.

Harici soğutucuların notebooklar için faydası yok denilecek kadar azdır. Önemli olan notebook içindeki fanların her zaman temiz ve bakımlı tutulmasıdır.
Fan hava ızgaraları tıkalı bir cihaza soğutucu almak yerine, fan bakımını yaptırmak daha mantıklıdır.
Masaüstü bilgisayarlarda 3-4 adet fan varken, laptoplarda 1 adet fan bütün yükü üstüne alıyor.
Artık gerisini sen düşün smirk
Ana Sayfa