»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

FlashDisk Sorunu..:

Yazdı:  26 Oct 2012 00:44
Öncelikle osman abi bayramını kutlarım. Abi, benim sorunum kardeşimin bilgisayarında olan yedeklerimi aldım, flashdisk'ime kesip, yapıştırdım. Akabinde; bilgisayarıma flashdisk'i taktığımda hiç bir şey gözükmüyordu. Fakat internetten bazı araştırmalarımla cmd 'den bir klasörü açabildim.. Fakat yedeklerim yerine aşağıda resimde görünen şekilde çıkıyor abi. Resimlerim,felan hepsi yok şimdi.. sad

http://d1210.hizliresim.com/12/u/f99fs.jpg
Yazdı:  26 Oct 2012 19:38
Görüldüğü kadarıyla dosyaların bozulmuş. Bilgisayarındaki ya da flash cihazının içindeki bir virüs buna neden olabilir. Flash belleği formatlayıp yeniden yedek almalısın. Dosyalar silindiyse PC Inspector File Recovery programıyla kurtarmayı deneyebilirsin.

Hayırlı bayramlar...
Yazdı:  26 Oct 2012 20:57
Eski dosyalarımı kurtaramaycağım desene abi, bu programları denedim ama bir sonuç alamadım.Lanet olsun bu virüs'leri yapan şerefsizlere ne diyim. O kadar emeğim boşuna gitti..
Yazdı:  23 Nov 2012 03:34
Abi dosya kurtarma programından kurtardıklarımın içinden özellik'lere bakıp jpeges dosya türü olanların, adını .jpg olarak değiştiriyorum resimlerimi kurtarıyorum. Fakat; bir dosyaya denk geldim şuanda aşağıda ki resimdeki gibi bu klasörü nasıl kurtaracağım, klasör uzantısı nedir bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olursan sevinirim abi. Aşağıdaki resimden yola çıkarak bana yardım edersen çok sevinirim.

Resim..
Yazdı:  26 Nov 2012 23:35
Benden imkansızı istemişsin grin_1
Yazdı:  02 Dec 2012 16:09
Yok mu abi şimdi bir çaresi.. sad
Ana Sayfa