»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

%100 doÄŸru driver fakat Ses Yok acil :(:

Yazdı:  06 Sep 2011 01:32
bilgisayarda oyunlar ses varken kasıyo windows sesi kapatırsam kasmıyodu bu yüzden driveri silip tekrar yükliyim dedim "Driver Genius Professional Edition" programıyla ses driverini sildim sonra asus a7v600-x anakartımda onboard ses kartımın driverini netten bulup yükledim fakat hiç bi ses gelmiyo driver da tam yüklenmiyo sanırım çünkü aygıt yöneticisine baktığımda 3 soru işaretinden sadece 1 tanesi düzeliyo diğerlerinede bunları seçip yüklemeye kalktığımda Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)
hatası veriyo cdromum yok bilgisayara formatta atamıyorum flashdiskle format atmayı bin defa denedim araşrdm o da işe yaramadı öyle dımdızlak kaldım nolur yardımmm :S
Yazdı:  06 Sep 2011 23:19
Cihaza herhangi bir ram takviyesi ya da ram değişikliği yaptıysan kod 10 hatası verebilir.
O da anakartın belirtilen özellikler dışında ram algılamasından kaynaklanır.

Åžuradaki driver orjinaldir. Deneyebilirsin.
http://www.driver-indir.com/download/asus_a7v600_x_ses_driver.html
Yazdı:  06 Sep 2011 23:45
hayır ram orjinalle aynı dediğim programla ses driverlarını sildim fazla bşey silmiş olabilirim. bu olaydan sonra 3 soru işareti çktı şimdi driverı yükleyince soru işareti sayısı ikiye düşüyo sanırım windowsun sesi sağlaması için gereken dosylarar sadece anakart ses driveri dosyaları değil ve ben fazla bşeyler sildiğim için sadece driver yeterli olmuyo sanırım
Yazdı:  06 Sep 2011 23:47
ayrıca bu driverı defalarca denedim ama söylediğim gibi oluyo
Yazdı:  08 Sep 2011 22:52
şunu da bir kur. Sorununu çözebilir.
Ana Sayfa