»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

yüklü ses çıkış aygıtı yok!!:

Yazdı:  20 Aug 2011 03:50
mrb.yardımcı olabileceğinizi düşündüğüm bi soru sormak istiyorum.
acer aspire 5520G laptopum var.geçen hafta yüklediğim oyunlardan mı deamon tools tan mı olduğunu bilmiyorum ama ses çıkmamaya başladı.karıştırıcının hoparlor simgesinde çarpı var ve yüklü ses çıkış aygıtı yok diyor.tüm forumları okudum yazılmış herşeyi denedim ama düzelme yok.realtek high definition R262 sürüm ses aygıtı vardı ve problemsiz çalışıyodu ancak şimdi görmüyo.programı kaldırdım tekrar yükledim,alt üst sürümlerini ve farklı programları yükledim değişen olmadı.bide şöyle bişey var çalıştır dan dxdiag yaptığımda ses kartı yok diyor.problem kartta mı programda mı o da kesin değil yani.ayrıca ses arada geliyo problemsiz çalışıyo ancak pc yi kapattığımız zmn yine gidiyor. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Yazdı:  20 Aug 2011 05:19
birde bilgisayarımda orjinalde vista yüklüydü ama şu an windows 7 var...
Yazdı:  21 Aug 2011 06:07
yok mu bi cevap yazabilecek arkadaÅŸ??
Yazdı:  21 Aug 2011 15:28
Merhaba; 5520G Ses Driver dosyasını indirip, kurulumunu yapın. Ses sorununuz düzelecektir.
Yazdı:  01 Dec 2011 18:52
Ceylannn19 problemi halledebildin mi hallettinse nasıl hallettin bendede aynı laptop var benim laptopumda da tam olarak aynı problem mevcutta? yardımcı olabilirsen memnun olurum
Yazdı:  08 Jan 2012 11:48
merhba bnm pc de yüklü ses çıkış aygıtı yok diyor.anakarttaki kodları yazdım ama indiremedim. asus P5L-MX d33005 yardımcı olursan sevinirim.
Yazdı:  10 Jan 2012 21:07
selam osman abi sana bi konuda danısacam abi ben internet cafede calısıyorum..abi film izlerken aynı zamanda dinledim muziği kapatmak istemiyorum bunun için bi program varmı abi bildigin...
Ana Sayfa