»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?
Beles.Org / Teknoloji / Ä°ÅŸletim Sistemleri ve Donanımlar / osman abi modem web arayüzündeki bu bilgiler ne ise yariyor?

osman abi modem web arayüzündeki bu bilgiler ne ise yariyor?:

Yazdı:  06 Jun 2011 20:13
Selamlar osman abi, simdiden verecegin bilgiler icin tesekkür ediyorum. Nasilsin diyicem laubali olmayi fazla sevmedigini biliyorum. demis kadar oldum zaten de. grin_1 neyse.. Abi velhasil kelam, Benim modemin icine girdigimde soyle birsey goruyorum abi bunlar sence benim modemi bir yere yonlendirip uzaktan islem yapabilirlermi diye kafama bir paranoyak bir düsünce geldi. Gecen gün basima geldi. Dikkatimi cekti bu asagidaki resim abi nedir abi zarari var midir bunun yanlis birsey yapilmis mi bir aciklayici bir cvp verirsen sevinirim abi grin_1

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/6/11427.jpg
Yazdı:  07 Jun 2011 22:05
Gelişmiş ayarlar altında NAT diye bir bölüm var. Eğer orayı seçtiğinde karşına ip adres(ler)i ya da port numarası geliyorsa, o biraz sakıncalı olabilir.
Yazdı:  08 Jun 2011 04:15
Baktım abi Nat durumu: Etkin diyor, Sanal Devre: PVC0 IP sayısı tekli diyor. DMZ Ayarları : Tekli IP Hesabı Sanal Sunucu için : Tekli IP Hesabı Diyor abi. IP ve port değerlerine baktım. 0 ve 0.0.0.0. gibisinden yaziyor. Sanirim bu problem yaratmaz?
Yazdı:  11 Jun 2011 00:25
Devlet sırların güvence altında. Korkmana gerek yok grin_1
Yazdı:  11 Jun 2011 06:19
biglolbiglolbiglolbiglolbiglolbiglolbiglolbiglolbiglolbiglolbiglolbiglolbiglol
Ana Sayfa