»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?
Beles.Org / Teknoloji / Ä°ÅŸletim Sistemleri ve Donanımlar / ses kartı yok veya takılı deÄŸil uyarısı

ses kartı yok veya takılı değil uyarısı:

Yazdı:  18 Jul 2010 11:30
realtek yükledim ama yinede mikrofon çalışmıyor.sorunum sadece mikrofon kısmı.hoparlörler çalışıyor.şaptop kullanıyorum ve yenisad eMACHİNES by ACER diye bir laptopım war.siz bana hangi bilgiler gerekli ise söyleyin yollayyım ona göre çözüm üretelim lütfen..saygılar..
Yazdı:  18 Jul 2010 12:42   Son düzenlenme: osman
Doğru driverları yüklediysen mikrofon çalışır.

Hangi bilgilerin gerektiği forumda yüzlerce kez yazıldı.
Yazdı:  20 Jul 2010 13:22
anakart mod:eMACHÄ°NE by ACER E430
sistem türü x86-based pc
işlemci:amd sempron(tm)m100 ,2000mhz ,1çekirdek
Yazdı:  27 Aug 2010 23:34
osman abi valla aynı ses sorunları bendede ses aygıtı yok diyor banada yardı edersen sevinirim Anakart Adı    ECS 661GX-M
Yazdı:  27 Aug 2010 23:47
kasura bakmazsan bir iki sorunum daha var abi
ekranımda yazılım sahteciligi kurbanı olabilirsin diyor ekran siyah oluyor masaüstünde özellikler diyorum manzara yapıyorum pc kapanınca tekrar aynısı oluyor
ikincisi internetim sınırlı modemim kablosuz ve benim agıma giriyorlar modemimdeki wlan nasıl kapatırm
üçüncüsüde ses le ilgili daha önce yazmıştım Anakart Adı    ECS 661GX-M  ses aygıtı yok diyor
osman abi  valla yardımcı olursan çok sevinirim teÅŸekkürler
Yazdı:  28 Aug 2010 00:12
ECS 661GX-M ses driverı şuradan indirip kurabilirsin.

Yazılım sahteciliği yazısı lisanssız Windows kullandığın için çıkıyor.

Modemin kablosuz bağlantısını şifrelemen lazım. Marka ve modelini yazarak internet üzerinden konuyla ilgili dökümanlar bulabilirsin.
Yazdı:  28 Aug 2010 00:41
osman abi dediğin programı indirdim herhangi bir çalıştır komutu gelmedi bilgisayarı kapadım açtım olmadı bu dosyanın içindemi birşeyler yapmam gerekiyor ilgin için çok teşekkürler
Yazdı:  28 Aug 2010 00:53
driver nasıl yüklenir
Yazdı:  28 Aug 2010 17:02
abi valla çok çok sagol ses geldi.up
Yazdı:  12 Sep 2010 00:49   Son düzenlenme: osman
slm osman bey bilgisayarıma format attırdım ama ses yok yardımcı olursanız sevinirim anakart modeli:p4m266a-8235 işletim sistemi:xp home şimdiden teşekkürler..:)
Yazdı:  13 Sep 2010 21:57   Son düzenlenme: osman
ebluz;
şu başlığın en alt kısmında senin soruna yanıt vermişim.
Ana Sayfa