»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

Ekran ayarı:

Yazdı:  13 May 2010 20:47
Selam

Samsung 17’’ flat monitör kullanıyorum.

Ekran ayarlarını monitörün sağğındaki menü ve diğer tuşlardan yapmaya çalıştım ama olmuyor.

Acaba bu ayaları otomatik olarak yapabilirmiyim veya yapabilecek program varmı bildiğiniz?
Yazdı:  13 May 2010 21:14   Son düzenlenme: osman
Monitör üstünde ya da menüde Auto vardır. Onu seçersen otomatik ayarlar.

Ya da Başlat > Çalıştır alanına control desk.cpl yazıp entera bas. Çıkan pencerede ayarlara gir, ekran çözünürlüğünü monitöre göre ayarla.
Yazdı:  13 May 2010 23:37
çözünürlüğü 1020/768 yaptım zaten onu sormuyorum...
ekranın kenarlarının kare olması, egimli olması vesaire.....onu soruyorum...monitördeki menu ayarında outo yok.
Samsung 17’’ flat monitör kullanıyorum.(lcd değil5senelik ihtiyar bu)
Yazdı:  18 May 2010 18:40   Son düzenlenme: babnik
teşekkür
selamunaleyküm
osman bey
sayende format attım ama anakart ne sürücü ne bilmeden 2 gündür sürüne sürüne onlarıda buldum tariflerinlede yükledim.bu günde buraya üye oldum teÅŸekkür etmek için.yanlız 1 ricam var ben gibi terimlerden vede bilgisayardan uzak olanlarında anlayacağı açıklamalar olursa iyi olur diye düşünüyorum.tabi bilenler bundan sıkılabilirler ama en azından ben gibileri 1raz daha heveslendirir bunlar.yav bu iÅŸten öyle keyf aldımki sorma gitsin  grin_1 yardımlarınlada olsa 1 ÅŸeyi baÅŸarmak hoÅŸ 1 duygu emeÄŸine yüreÄŸine saÄŸlık
Yazdı:  18 May 2010 22:04
Aleyküm selam. Yardımcı olabildiysek ne mutlu! Takıldığın konu ya da teknik sorunlarda her zaman soru sorabilirsin.
Yazdı:  03 Jun 2010 11:51
Konuyu açan ben, başkaları sohbet ediyor.Bari gidin başka yerde sohbet edin biglol
Ana Sayfa