»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

ses kartımda sorun var acil yardımınızı bekliyorum...:

Yazdı:  26 Jan 2010 17:22
osmen bey öncelikle bilgisayar konusunda elinizden geldiği kadar herkese yardım ettiğiniz için tşkler. ben bir gün boyunca bilgisayarımdaki ses sorununu ortadan kaldıramadım benim sorunum ana kartım MSI K8MM3-V ben pc ye format atmadan önce ses kartı realtek AC97 gozukuyordu ve bunu yüklediğimde winamp hiç çalışöadı ve ses ayarıyla hiç oynayamadım VİA yı yukledim winamp çalıştı altta ses ayarıişaretide çıktı ancak bu sefer ses yok acaba yardımcı olabilirmisiniz yardımcı olursanız çok memnun olurum... buarada hoparlor son ses acık ama cok cok az ses gelıyor...
Yazdı:  26 Jan 2010 22:37
Baslat > Programlar > Donatilar > Eglence > Ses Ayari Denetimini kismindan ses ayarlarinizi kontrol edin.
Yazdı:  26 Jan 2010 23:07
herkes onu dıyoda onlar full acık yaptım yani başka neden olabilir?
Yazdı:  26 Jan 2010 23:49
Driverlerinizi eksik sekilde yüklemis olabilirsiniz.

Bir de, Aygit yoneticisine bakar misiniz, Bu aygit düzgün sekilde calisiyor yaziyormu.
Yazdı:  26 Jan 2010 23:50
evet yazıyor
Yazdı:  27 Jan 2010 23:08
Öncelikle MSI K8MM3-V sayfasında bulunan via chipset driverı driver nasıl yüklenir başlığındaki ikincie mesaja bakarak güncelle. Ardından aynı sayfada bulunan ses sürücüsünüde güncellemelisin.

Sorun devam ederse başlat > çalıştır alanına dxdiag yaz. Ses bölümüne gir ve oradaki aygıt bilgilerini buraya yaz.
Ana Sayfa