»Kullan─▒c─▒: »┼×ifre: Beni hat─▒rla?

ses kart─▒ driver yuklu ama ses yok:

Yazd─▒:  20 Jan 2010 09:41
ben realtek sound manager kurdum kac kere format att─▒m her att─▒g─▒mda ayn─▒ sound manager─▒ kuruodm y─▒ne kurdum ac97 sound manager ama bu sefer kurulu goster─▒yor ama ses gelm─▒yor ayg─▒t yonet─▒c─▒s─▒ndede b─▒ sorun yok ve en garibide sound managere girip test yap─▒nca ses gel─▒yor... ama facebook felan g─▒r─▒p v─▒deo ─▒zlerken veya med─▒a playerdan d─▒nlerken ses c─▒km─▒yor yard─▒m lutfen ... (kurulu olan s├╝r├╝m realtek in en son s├╝r├╝m├╝)
Yazd─▒:  21 Jan 2010 00:54
Ses Yok ba┼čl─▒─č─▒na bir bak.
Yazd─▒:  21 Jan 2010 16:47
arkada┼člar benim proffesional di sonra starter edition att─▒m pc ye ┼čimdi bak─▒yorum ses kart─▒ gozukmuyo neden acaba profess─▒onal da gozukuyo du ama ses de gelm─▒yo art─▒k
Yazd─▒:  21 Jan 2010 17:20
model:CASPER SLP 1.0-2.0   yard─▒mc─▒ olurmusunuz osman bey karde┼čim
Yazd─▒:  22 Jan 2010 01:47
Casper SLP Driver ba┼čl─▒─č─▒na bakabilirsiniz.
Yazd─▒:  26 Mar 2010 21:14
merhaba benim sorunum bilgisayar─▒ yeniden y├╝kledim ayg─▒t y├╝kl├╝ sa─č altta simge var ama ses gelmiyor anakart─▒m foxconn865g7mc cd den tekrar y├╝kledim olmad─▒ l├╝tfen yard─▒m edin te┼čekk├╝rler.
Yazd─▒:  17 Feb 2012 18:13
Mrb Osman Bey, ├Âncelikle ben size sorunumu s├Âyliyim. Ses Normal calisiodu bi sorun yoktu. eko program─▒ denemek istedim. stereo mix olmad─▒g─▒ icin bunuda yapamad─▒m... BA┼×LAT/DENET─░M MASASI/SES EFEKT─░ VE SES AYGITLARI/SES EFEKT─░ sekmesinden Ses d├╝zenini farkl─▒ kaydet diyerek Conexant yazd─▒m uygulad─▒m. 5 dk sonra laptop kendi kendine kapand─▒ ve ac─▒ld─▒g─▒ zaman ses hicbi sekilde yok sad suanda hersey normal. yani hicbi hata vermio hersey d├╝zg├╝n y├╝kl├╝ g├Âr├╝n├╝o ama hala ses yok. neden kaynaklan─▒o acaba bu sad bi yard─▒mc─▒ olursan─▒z ck mutlu olurum. kafay─▒ yicem g├╝nlerdir ya.  ses s├╝r├╝c├╝m CONEXANT CX20671 SMARTAUDIO HD sanirim anakartla t├╝mlesik. Anakart ise : TOSHIBA STA─░LLER C650D
Yazd─▒:  20 Feb 2012 18:29
bilgisayara format at─▒ld─▒ ve ses yok. manufacrer;MSI model; MS-7021... l├╝tfen yard─▒mc─▒ olun sad
Yazd─▒:  09 Mar 2012 03:05
3 G├╝n ├Ânce makinaya format att─▒m, xpsp3 kurdum, msi k9vgm anakart─▒m var, s├╝r├╝c├╝s├╝n├╝ y├╝kledim, ama ses alam─▒yorum, ayn─▒ zamanda ses i┼čaretide masa ├╝st├╝nde g├Âr├╝nm├╝yor, kar─▒┼čt─▒r─▒c─▒ yok, ses ayg─▒t─▒ yok gibi uyar─▒lar─▒ yani bi ├žo─čunun ayr─▒ ayr─▒ ya┼čad─▒─č─▒ t├╝m problemleri ya┼čad─▒m..

Osman beyin hemen hemen t├╝m ├Ânerilerini uygulad─▒m ama yok olmad─▒ ve pes ediyorum acaba bana uzaktan (teamviewer ile) yard─▒m edebilecek biri var m─▒?

tv yok radyo yok nas─▒l bi ya┼čam tarz─▒ bu nas─▒l bi i┼čkence, sessizlikten sa─č─▒r olacam yemin ederim..
Yazd─▒:  11 Mar 2012 23:40
Ayg─▒t y├Âneticisinde sorunlu g├Âr├╝nenlerin donan─▒m kimliklerini al─▒p buraya yazarsan bakabiliriz.

Bilgi i├žin bknz.
http://www.driver-indir.com/bilinmeyen-aygit-bulma/
Yazd─▒:  16 Mar 2012 15:16
Ses kart─▒ bulunamad─▒. E─čer bulunmas─▒ bekleniyorsa donan─▒m ├╝reticisi taraf─▒ndan sa─članan bir ses s├╝r├╝c├╝s├╝ y├╝kleyin.
ses kart─▒n─▒ bir t├╝rl├╝ y├╝kleyemedik pcyi a├žt─▒m bu yaz─▒yor 686 amibios ve 1999 wn43
                            3452 bunlar var nerden bulabilirim yard─▒mlar─▒n─▒z i├žin ┼čimdider t┼čmklr
Yazd─▒:  25 Mar 2012 20:13
cpu-z program─▒n─▒ indirdim
manufacturer casper pc sistemleri a.s
model casper slp1.0-2.0
chipset VIA
Yazd─▒:  25 Mar 2012 20:15
abi ne olur bi cevap hadi besadsad
Yazd─▒:  26 Mar 2012 22:43   Son d├╝zenlenme: osman
http://www.driver-indir.com/etiket.php?query=casper slp
Yazd─▒:  26 May 2012 18:21
Osman Bey ben de konu a├žt─▒m ama kimse cevap yazmam─▒┼č l├╝tfen yard─▒mc─▒ olur musunuz?
http://www.beles.org/forumum/article1709.htm
Yazd─▒:  27 May 2012 00:38
say─▒n admin
MSI 7256 anakart sahibiyim. Realtek ses kart─▒mda problem ya┼čamaktay─▒m. Anakart─▒m 2*2 GB ram desteklemekte diye yaz─▒yor sitesine bende 2 tane 2 gb ram takt─▒m ancak ┼ču an ses driverini y├╝kleyemiyor ama a├ž─▒p ramlar─▒n birini ├ž─▒kartt─▒─č─▒mda ve bilgisayar─▒ a├žt─▒─č─▒mda sesi g├Âr├╝yor ve y├╝kl├╝yor. Tekrar 4 gb yapt─▒─č─▒mda sesi g├Ârm├╝yor. Bir fikriniz var m─▒?
Yazd─▒:  28 May 2012 23:47   Son d├╝zenlenme: osman
Al─▒nt─▒:
MSI 7256 anakart sahibiyim

Bu tip durumlarda bios update denenebilir.
Ayr─▒ca her iki ram'de ayn─▒ marka ve ayn─▒ frekansta olmal─▒d─▒r. Ramlarden birinde sorun olma olas─▒l─▒─č─▒da olduk├ža y├╝ksek.
Yazd─▒:  24 Aug 2012 23:26
s.a
ben bilgisayar─▒ma format att─▒m ├Ân├žeden vistayd─▒ win7 att─▒m driver sidim ├žok ├Ânceden kaybolmu┼čtu bende normalde driver pack diye bir prgram war ordan y├╝kl├╝yordum ama bu defa ayn─▒ ┼čekil y├╝kledim ama bilgisayardan ses gelmiyor ayg─▒t yoneticisinde de eksik bir┼čey oy bilgisayar da t├╝m driver lar y├╝klenmi┼č g├Âz├╝k├╝yor ama bilgisayarda ses yok en tohaf olan─▒da ┼č├╝ bilgisayar─▒ kapat─▒rken ve a├žarken haparl├Ârden d─▒nk diye bir ses geliyor yard─▒mc─▒ olabilirmisiniz sad
manufacturer : micro-star
model : ms-7255
cihpset : v─▒a p4m890
southbridge : v─▒a vt8237a
yard─▒mc─▒ olsan─▒z ├žok sevinirim grin_1
Yazd─▒:  05 Mar 2014 23:39
merhaba osman bey foxconn N15235 anakr─▒m var ses dur─▒ver yukluyorum realtek ama ayg─▒t yok d─▒yor yan─▒ ses ayg─▒tlar─▒ gorunmuyor yard─▒m ederm─▒s─▒n─▒z lutfen ?
Yazd─▒:  30 Mar 2014 15:40
rkada┼člar ses ayg─▒t─▒m yanl─▒┼čl─▒kla silindi ses denen bi┼čey yok ne yapacam
Yazd─▒:  18 Aug 2014 09:24
cpu-─▒d program─▒n mainboard sekmesine girip anakart moodelini kolayl─▒kla ├Â─črenebilirsin
Yazd─▒:  26 Nov 2014 22:17
bilgisayar─▒mda ses simgesi ses y├╝ksekligi var ama ses yok yard─▒m edin l├╝tfen grin_1grin_1
Yazd─▒:  08 Jan 2015 18:41
Sessizlik iyidir.
Yazd─▒:  14 Jan 2015 00:04
can't initialize sound engine error code 23  hatas─▒n─▒ nas─▒l giderebilirim acil yard─▒mc─▒ olursan─▒z ├žok memnun kal─▒r─▒m te┼čekk├╝rler...
Yazd─▒:  13 May 2015 13:54
Sistem ├ťreticisi : ECS
Sistem Modeli : G41T-M16

AB─░ YARDIM ET  FORMAT ATTIM SES G─░TT─░
B─░LG─░SAYARC─░ SES KARTIN YANDI DED─░ YEN─░ SES KARTI TAKTI
┼×─░MD─░ Y─░NE SES G─░TT─░ L├ťTFEN YARDIMCI OL sad sad sad sad sad
Ana Sayfa