»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

Sis Ses Sorunu:

Yazdı:  08 Jan 2010 12:03
Öncelikle İyi Günler....

sis chipset kurumlulu  bir notebook a sahibim

bilgisayarıma format attım  her ÅŸeyi kurdum yalnız  hiç bir ÅŸekilde  ses  driver sorunumu gideremedim

MODEL  SÄ°S M650
BU  SÄ°TEDE  DRÄ°VER  BULUNMAKTA YALNIZ  Ä°NDÄ°RDÄ°GÄ°M ZAMAN HİÇ BÄ°R ÅžEKÄ°LDE  ÇALIÅžTIRMIYOR.
REALTEK AC 97 DENEDÄ°M ÖNCEKÄ°NDE ÖYLE ÇALIÅžMIÅžTI YALNIZ ŞİMDÄ° ODA  HİÇ BÄ°R Ä°ÅžE YARAMIYOR  sad

Sis 7012 Ses Driver BUDA  Ä°ÅžE YARAMADI KURULUMUN ORTASINDA  HATA VERÄ°YOR..

YARDIMLARINIZI BEKLÄ°YORUM sad
Yazdı:  08 Jan 2010 13:18
Bu arada arkadaÅŸlar yazmayı unutmuÅŸum  normalde aygıt yöneticisinde yüklenmiÅŸ giib görünüyor ama  sorun olarak  çoklu ortam ses denetleyicisi yok diyor..

bilgisayarı her açtıgımda da  yeni donanım bulundu diye karşıma geliyor tabiki ama yüklemek istedigim de   yüklenmiyor haliyle indirmedigim ses driveri kalmadı açıkcası her ÅŸeyi denedim 

ac 97 tüm serileri indirdim ama  nafile yani  önceki formatta neyle yapmıştım bilmiyorum   ee tabi  driverleride saklamadım  bir dahaki sefere gene bulurum zihniyeti ÅŸimdide  cezasını çekiyoruz haliyle tongueconfusedconfusedconfusedsad
Yazdı:  08 Jan 2010 16:14
Motherboard  markasını ögrendim ama genede driverini bulamadım sitesine girdim   ordada  driverler  ftp den çekiliyo ve  indirilmeye baÅŸlandıgında  yarıda hata veriyor tam aradıgımıda bulamadım zaten tam bu seri  yokk

motherboard :  clevo M400S

OSMAN BEY YARDIM  LÃœTFEN...
Yazdı:  08 Jan 2010 18:06
clevo M400S diye bir model yok, sanırım ürün parti numarasıdır ya da fason üretimdir.

Bilgisayarın masaüstü mü, dizüstü mü?
Dizüstü kullanıyorsan, cihazın altında ürün modeli ve seri numarası yazar.
Yazdı:  08 Jan 2010 18:39
hocam  dediginiz gibi fason üretim olabilir bende kendi sitesinde aradım ama denk gelemedim o numaraya kadar gelmil o numara yok oda enteresan gerçi ama grin_1

ürün diz üstü   Ã¼stünde hiç yazı yok  çünkü ben karbon çektirdim makinaya çektirmesemde yoktu çünkü bu hacizli bi ürün grin_1

tüm talihsizlikler beni bulmuş her halde grin_1grin_1
Yazdı:  08 Jan 2010 22:01   Son düzenlenme: osman
aygıt yöneticisine gir, sorunlu aygıta sağ tıkla, özellikler seç, ayrıntılar bölümüne gir, orada yazan bilgi üstüne tıkla ve ctrl+c ile kopyalayıp foruma gönder.

örnek: PCI\VEN_109E&DEV_036E&SUBSYS
Yazdı:  09 Jan 2010 11:08
Osman bey öncelikle ilginiz için çok teÅŸekkür ederim dün driver sitelerinden birini kurcalarken tesadüf bir  driver  indirdim baÅŸka seriye ait  çalıştırdı sonunda grin_1

artık  ses var artık müzik var o zaman neÅŸet dinleyelim grin_1

Çok teÅŸekkür ederim tekrar tekrar  ilginiz içinup
Yazdı:  09 Jan 2010 22:18
driver adresini verebilirmisiniz?
Yazdı:  10 Jan 2010 21:06
www.driverguide.com

Ben Bu Adresten Buldum KardeÅŸ...
Ana Sayfa