»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

ses kartı sorunu yardım!!!:

Yazdı:  30 Dec 2009 20:30
Bilgisayara format attım..ses kartını yükleyemiyorum..cpu-z programında anakartı göstermiyor..driver megican adlı programı çalıştırdığımda mainboard kısmında Intel INF Update Utility yazıyor versiyonu da 9.1.0.1012 imiş bunu internetten bulup yükledim fakat hala daha cpu-z de manufacturer kısmı boş.format atmadan önce ses sürücüsü soundmax idi galiba,bununla ilgili sürücüü bulup yükledim sürümünü bilmiyorum.anakart olmadığı için mi çalışmıyorlütfen yardımmmm
Yazdı:  30 Dec 2009 20:38
Ayrıca birşey daha sormak istiyorum.bilgisayar hp ve restore cd si var elimde bunun içinde sürücüler var mıdır yani format atmadan bu cd den yükleme gibi bişey olabiliyo mu?
Yazdı:  30 Dec 2009 22:20
Elinde restore cd'si varsa, bir nevi formatlama yaparak fabrikasyon ayarlara geri dönebilirsin.
Yazdı:  01 Jan 2010 19:34
osman abi ben buraya yeni üye oldum bilgisayarıma 3 gün önce format attım ses ilgili sorunlarım var her müzük çalmaya girdigimde bu iletiyi alıyorum Ses aygıtında bir sorun olduğundan Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Bilgisayarınızda bir ses aygıtı yüklü olmayabilir, Ses aygıtında bir sorun olduğundan başka bir program tarafından kullanılıyor veya doğru çalışmıyor olabilir. bilgisayarım asus model p5q se2 intel p45 intel 80801jr(ıch10r) winbond w83667hg bunalr cpu-z dan aldıgım bilgiler yardımcı olursanız sevinirim
Yazdı:  01 Jan 2010 20:13
verdiğim driverları kurunuz.

chipset driver

ses driver

Ethernet Driver
Yazdı:  02 Jan 2010 13:45
çok teşekkür ederim ama olmadı hala aynı yanıtı veriyor
Yazdı:  03 Jan 2010 13:35
Driver nasıl yüklenir başlığını okuyarak yeniden yukleyin.
Yazdı:  03 Jan 2010 20:57
hala olmuyo ya okudum ama başka bi çözüm yolku bulamazmısınız format atsam düzelerimmi acaba
Ana Sayfa