»Kullan─▒c─▒: »┼×ifre: Beni hat─▒rla?

ekran kart─▒ sorunu:

Yazd─▒:  24 Jan 2012 22:51   Son d├╝zenlenme: osman
Ekran Kart─▒ hakk─▒nda daha ayr─▒nt─▒l─▒ bilgi:

Galaxy GeForce 8400GS 512 MB/ (1 GB TC) DDR3 64-bit Ekran Kart─▒
Yazd─▒:  26 Jan 2012 00:12
├Ânemli olan anakart yap─▒s─▒d─▒r.
Bu tip donan─▒mlar─▒ ara┼čt─▒rmadan sipari┼č vermemek gerekiyor.
Yazd─▒:  10 Oct 2012 21:36
Merhaba

Osman bey benim sorum ┼ču herhangi bir i┼čletim sistemine ses,ekran vs. gibi drivelerin pc markas─▒na uygun diriver olmas─▒ ┼čartm─▒d─▒r?

Ben bilgisayar tamiri ├Â─črenmek ama├žla kursa ba┼čl─▒yaca─č─▒m ve hen├╝z gidip sormak nasip olmad─▒ ├Ârne─čin bir bilgisayarc─▒dan format cd si alsam ne kadard─▒r pc nin ihtiya├ž duydu─ču driverlar mevcutmudur onlar i├žin ayr─▒ driver almak gerekirmi? Bunlar─▒ merak ediyorum.

Sizinde anlad─▒─č─▒n─▒z gibi pek anlam─▒yorum bilgisayardan (= Bir sorum daha var laptap bilgisayar─▒m var markas─▒ acer ramini nas─▒l y├╝kselte bilirim,ve ┼čarj alm─▒yor yaln─▒z fi┼če tak─▒p  ├žal─▒┼č─▒yor bataryadan dolay─▒ olabilr mi?

Yard─▒mlar─▒n─▒z─▒ rica ederim.

SAYGILARIMLA

├ľzg├╝r..
Yazd─▒:  11 Oct 2012 23:40
Merhaba,

Bilgisayar─▒n i├žindeki bir ├žok donan─▒m, farkl─▒ ├╝reticilere aittir.

Mesela;
Anakart - Asus
Ekran - Nvidia
Ram - Kingston
Ses - Realtek
Wireless - Atheros markalardan olu┼čabilir.
Bir masa├╝st├╝ bilgisayar toplay─▒p, ├╝st├╝ne istedi─čin markay─▒ koyabilirsin.

Driver kurulumunda, cihazda kullan─▒lan donan─▒ma uygun driver kurulumu yap─▒lmas─▒ gerekmektedir.
Driver, ilgili donan─▒m─▒n bilgisayar ile sorunsuz olarak ├žal─▒┼čabilmesi i├žin gerekli olan k├╝├ž├╝k yaz─▒l─▒mlard─▒r.

Yanl─▒┼č y├╝klenen bir driver, ilgili donan─▒m─▒n ├žal─▒┼čmamas─▒na hatta bazen mavi ekran hatalar─▒na neden olabilir.

Acer cihaz─▒n muhtemelen  ddr2 ram kullan─▒yordur. Bunu da bataryan─▒n bitik oldu─čundan yola ├ž─▒karak belirtiyorum. Yeni batarya sorununu ├ž├Âzebilir.

Batarya ve ram konusunda konusunda uzman bir bilgisayar servisinden yard─▒m alabilirsin.
Orijinal batarya pahal─▒d─▒r, yan sanayi batarya i┼čini g├Âr├╝r.
Yazd─▒:  16 Dec 2013 22:52
Benim Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz 2 GB Ram War 1 gb ekran kart─▒ Asus pc kullan─▒yorum Minecraft A├ž─▒lm─▒yor
Yazd─▒:  10 Mar 2014 23:33   Son d├╝zenlenme: osman
ya bn─▒m pc sag alt koses─▒nde ses s─▒mges─▒ kayboldu ve ses c─▒km─▒oo ses efekt ve ayg─▒tlar─▒ ded─▒g─▒mde ses─▒ acam─▒om resmen donm├Âus
Yazd─▒:  15 Mar 2014 11:39
Anakart Modelini ├ľ─črenme sayfas─▒na bir bak.
Yazd─▒:  21 Mar 2014 03:20
cpzu (anakart model bulucu) lingi hata veriyor
Yazd─▒:  21 Mar 2014 03:24
osman karde┼č Allah'─▒n selam─▒ ├╝zerine olsun ekran kart─▒ bulam─▒yorum  yard─▒mc─▒ olursanda olmazsanda  Allah senden raz─▒ olsun
dxdiag yaz─▒p arama yapt─▒m
Model : ASUS ATI RADEON 9200
Ana Sayfa