»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

D915GVWB ses kartı sorunu:

Yazdı:  14 Oct 2009 16:32
anakart modelim ıntel D915DVWB ses realtek hd audio..yanlız kurulum tamamlandı genel anlamda pc de tüm sesleri duyabilmeme rağmen örneğin speakychat gibi program kullanılan web sitelerinde ses duyamıyorum ve ses veremiyorum ayrıca ses özelliklerim ve ayarlarımda realtek hd audio output ve input olması gereken ayarlarım realtek hd audio rear output ve input şeklinde oluyor bu konuda bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkür ediyorum
Yazdı:  14 Oct 2009 21:45
Realtek ses ayar konsolunda "Speaker Configuration" gibi bir ayar menüsü olması gerekir. Oradan ayar yapabilirsin. Cihazın kulaklık ve mikrofon soketleri doğru yerde mi, bir kontrol edin.
Yazdı:  15 Oct 2009 22:46
slm ben yeni kayıt oldum başım sesle belada şimdi ben bilgisayarıma format çektim ama ses çalışmıyor model asus-p4s800d-x internetteki bütün driverlerını indirdim ama yüklemiyo cannot open key diyo ve hiç bi şekilde düzeltemedim ne yapıcam yardım bekliyorum
Yazdı:  16 Oct 2009 21:44
Soundmax Driver dosyasını Driver Nasıl Yüklenir başlıklı yazımdaki ikinci mesajıma göre yüklemelisin.
Ana Sayfa