»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?

ses driveri sorunu:

Yazdı:  01 Oct 2009 19:29
s-link sl-61a ses kartına sahibim.ses kartımın cd si bozuldu ses kartımı tanıtamadım. internetten s-link sl-61a 6 kanallı ses driverini indirdim kurdum fakat ses problemim devam ediyor çoklu ortam ses denetleyicisi hatası veriyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim..
Yazdı:  02 Oct 2009 21:48
bu driver dosyasını, driver nasıl yüklenir başlıklı yazımdaki ikinci mesajıma bakarak yükleyin.
Yazdı:  04 Oct 2009 12:57
sayın admin aynen dediğiniz gibi yapıp kuruyorum yeniden başlatıyorum pc yi ama çoklu ortam ses denetleyicisi sorunu devam ediyor...
Yazdı:  23 Oct 2009 01:16
sLm.!
bn pc imee format atm  sp3 kurdm ve pc ime btn driverleri ykledm sornsuz çalışıordu bign snra açdığımda ise ses gelmiordu. kullandığım soundmax marka ses kartı. saÄŸ alta simgenin üstünde çarpı iÅŸareti wardı bnde sildim kaldırdm snra kurmak istedm ama olmadı çünkü cd den okumuordu sitenzden driverini bulup yüklemeye çalÅŸtım ve bi hata verdi sonunda "driver not found.! rebout your system, and run this setup again" de bir hata mesajı karşıma çıktı aygıt yöneticisnde de gözükmüor pc imde soundmax'a ait kurulu biÅŸe yok. driveri silip ykledim gene aynı mesaj karşıma çıktı cd den de okumuor görmüor pc soundmax2a ait hiçbiÅŸei hata mesajını werior sürekli. ne yapcamı ÅŸaşırdm lütfen yardım edermisinz. yardımınızı bekliorm.
anakart modleimde:
model   :P5SD2-X
CHIPSET :SIS 656 <<< bu.confused
Yazdı:  23 Oct 2009 13:49
osman bey
benım sorunum ses ikonu kayıp sag altta yok cok ugrastım bi türlü geri getiremedim xp versiyon 2008 sp3 intel celeron cpu 430 180ghz sanırım bilgiler yeterli olur karsıdan ses geliyo müzikte dinliyorum msnden de karsıdan ses geliyo ama benım sesim gitmiyoses ikonunu göster yazısına tıklanmıyo klavyedeki ses tuslarıda calışmıyo ne yapabilirim acil yardım
Ana Sayfa