»Kullanıcı: »Åžifre: Beni hatırla?
Beles.Org / Teknoloji / Ä°nternetten Para / e-gold hesabı

e-gold hesabı:

Yazdı:  03 Feb 2006 22:03
e-gold hesabım var yaklaşık 15 siteye de üyeyim. biriken bu paraları nasıl e-gold hesabıma aktaracağım ve e-gold hesabımdan nasıl faydalanacağım. bana yardımcı olabilir misinizshame
Yazdı:  03 Feb 2006 22:05
osman siz bu konular hakkında baya bilgilisiniz. benim e-gold hesabıma üye olduğum siteler mi birikmiş paraları yükleyecekler yok sa ben mi yükleyeceğim
Yazdı:  04 Feb 2006 01:23
Üye olduğun siteler egold'a ödeme yapıyorlarsa, hesap bilgileri bölümünde egold hesap numarasını veriyorsun.Minimum ödeme limitine ulaşınca bu siteler ödemeyi egold hesabına otomatik olarak yapıyorlar.
Yazdı:  05 Feb 2006 00:03   Son düzenlenme: osman
e-gold hsabımdan para nasıl çekceğim çoğu site Türkiye ye ödeme yapmıyor. ödeme yapan sitler hangileri.
babacan16[@]yahoo.com
teşekkürler
Yazdı:  05 Feb 2006 00:06
osman bey
bu konuda çok tecrübeli olduğunuzu tahmin ediyorum .
e-gold hesabımdan nasıl para çekebilirim öneriniz nedir. flashrich diye bir site var  bu site ödeme yapıyor mu. bilmediÄŸiniz bir siteyse bana önerbilceÄŸiniz siteler var mı.
Yazdı:  05 Feb 2006 16:34   Son düzenlenme: osman
Çeşitli forumlarda egold parasını ytl veya usd olarak komisyon karşılığı, banka hesabınıza yatıran kişiler var.Örnek: forum.iyinet.com egold bozdurmak istediğinizi belirten bi başlık açarsanız yardımcı olurlar.

Lütfen Dikkat !!!
Dolandırıcılığa karşı bir önlem olarak; Tanımadığınız, referans, adres ve telefon bilgilerini size vermeyen kişilere kesinlikle Paypal bozdurmayın.Paypal bozdurmadan önce forumlarda iyice araştırın.
Yazdı:  08 Jun 2006 23:49
http://grix.somee.com babacan bu adresteki linklerin hepsi işini görür hadi kolay gelsin
up
Yazdı:  28 Aug 2006 14:51
e-goldunda para olan arkadaşlar e-goldunuzdaki paranın sadece 15 dolarını kullanarak internetten para kazanamk ister misiniz?

saygılarımla
yahya erkut
yahyaerkut@msn.comup
Ana Sayfa