»Kullan─▒c─▒: »┼×ifre: Beni hat─▒rla?
Beles.Org / Teknoloji / ─░nternetten Para / e-gold hesab─▒

e-gold hesab─▒:

Yazd─▒:  03 Feb 2006 22:03
e-gold hesab─▒m var yakla┼č─▒k 15 siteye de ├╝yeyim. biriken bu paralar─▒ nas─▒l e-gold hesab─▒ma aktaraca─č─▒m ve e-gold hesab─▒mdan nas─▒l faydalanaca─č─▒m. bana yard─▒mc─▒ olabilir misinizshame
Yazd─▒:  03 Feb 2006 22:05
osman siz bu konular hakk─▒nda baya bilgilisiniz. benim e-gold hesab─▒ma ├╝ye oldu─čum siteler mi birikmi┼č paralar─▒ y├╝kleyecekler yok sa ben mi y├╝kleyece─čim
Yazd─▒:  04 Feb 2006 01:23
├ťye oldu─čun siteler egold'a ├Âdeme yap─▒yorlarsa, hesap bilgileri b├Âl├╝m├╝nde egold hesap numaras─▒n─▒ veriyorsun.Minimum ├Âdeme limitine ula┼č─▒nca bu siteler ├Âdemeyi egold hesab─▒na otomatik olarak yap─▒yorlar.
Yazd─▒:  05 Feb 2006 00:03   Son d├╝zenlenme: osman
e-gold hsab─▒mdan para nas─▒l ├žekce─čim ├žo─ču site T├╝rkiye ye ├Âdeme yapm─▒yor. ├Âdeme yapan sitler hangileri.
babacan16[@]yahoo.com
te┼čekk├╝rler
Yazd─▒:  05 Feb 2006 00:06
osman bey
bu konuda ├žok tecr├╝beli oldu─čunuzu tahmin ediyorum .
e-gold hesab─▒mdan nas─▒l para ├žekebilirim ├Âneriniz nedir. flashrich diye bir site var  bu site ├Âdeme yap─▒yor mu. bilmedi─činiz bir siteyse bana ├Ânerbilce─činiz siteler var m─▒.
Yazd─▒:  05 Feb 2006 16:34   Son d├╝zenlenme: osman
├çe┼čitli forumlarda egold paras─▒n─▒ ytl veya usd olarak komisyon kar┼č─▒l─▒─č─▒, banka hesab─▒n─▒za yat─▒ran ki┼čiler var.├ľrnek: forum.iyinet.com egold bozdurmak istedi─činizi belirten bi ba┼čl─▒k a├žarsan─▒z yard─▒mc─▒ olurlar.

L├╝tfen Dikkat !!!
Doland─▒r─▒c─▒l─▒─ča kar┼č─▒ bir ├Ânlem olarak; Tan─▒mad─▒─č─▒n─▒z, referans, adres ve telefon bilgilerini size vermeyen ki┼čilere kesinlikle Paypal bozdurmay─▒n.Paypal bozdurmadan ├Ânce forumlarda iyice ara┼čt─▒r─▒n.
Yazd─▒:  08 Jun 2006 23:49
http://grix.somee.com babacan bu adresteki linklerin hepsi i┼čini g├Âr├╝r hadi kolay gelsin
up
Yazd─▒:  28 Aug 2006 14:51
e-goldunda para olan arkada┼člar e-goldunuzdaki paran─▒n sadece 15 dolar─▒n─▒ kullanarak internetten para kazanamk ister misiniz?

sayg─▒lar─▒mla
yahya erkut
[email protected]up
Ana Sayfa